Igram.si Igram.si

alpski večer

klemen94
Mali godec
Mali godec
Kraj: lepota slovenskih goric SVETA TROJICA
Kontakt:

alpski večer

OdgovorNapisal/-a klemen94 » 19.06.2009, 23:47

si jekdo ogledal prvi edl alpskiga večera??
jas sem si moji vtisi pohvale in pripombe:

prvo pohvale:
-zagotovo občudujem to da, so prvič igrali v živo. čeprav pri nekaterih ni zgledalo tako pa kaj čmo
- voditelja in nastopajoči original za na oder
-alpski kvintet oni pa res ˝razturajo˝ kjer koli se pojavijo sploh pa mi je všeč to da, vsak igra več inštrumentov npr: Janez Per bariton, bas kitara, pozavna ....
- štirje kovači ki, še vedno razturajo čeprav se jim poznajo leta, vendar njihova kam le čas beži še vedno zmaga .

pritožbe, pripombe:
-v tako odajo ne sodijo Zlati muzikanti in pa Malibu to mi je bilo res blek ... potem pa slišiš še ko voditel reče(edina pripombačez voditelje) da so veliko naredili v NZ glasbi HALLLOOO to je NZ glasba??
-potem pa še mogoče to me je malo zmotilo da so eni nevem kateri nekje na sredini igrali kar obe pesmi z bas kitaro zbasirani vendar v originalo je polka z baritonom ampak dobro je.

sicer pa v drugem delo bo mogoče več showa s strani Alpskiga... vam rečem da bo Janez pokazal nekaj zanimivega z baritonom :P

drugače pa naj ostane za vedno tako da bodo igrali v živo namreč to da svoj čar
saj veste da tapravi je ton ko vreže jo bariton

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 20.06.2009, 07:25

A veš, da so na tipkovnici znaki za PIKO, VEJICO in ne boš verjel, VELIKO ZAČETNICO. :) Ti niso nikoli povedali v osnovni šoli, da napačna postavitev vejice lahko spremeni pomen cele povedi.

Sem drugače gledal, a sem zamudil kakih 20 min, bomo gledali ponovitev. Res same pohvale za igranje v živo, je bilo užitek gledati. 8)

lp,
Urban
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

zanenci

OdgovorNapisal/-a zanenci » 20.06.2009, 08:37

gledal :D najbolj razturali alpski kvintet polka s pozavno :D:D:D:D

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Blaž » 20.06.2009, 08:41

Goter je tut spet naredil šov, svaka mu čast. Drugač pa super, da so vse igral v živo, se prec drugač sliš. :)
Rutar tolminka, 2007Slika

zanenci

OdgovorNapisal/-a zanenci » 20.06.2009, 08:43

Blaž napisal/-a:Goter je tut spet naredil šov, svaka mu čast. Drugač pa super, da so vse igral v živo, se prec drugač sliš. :)

sm z tto njegovo flašo pa golic z enim prstom.sedenje na harmoniki je že mal zvolčan :S:S
drgač pa golico pa najbolš zašpila sede! tako je moje mnenje :D :D 2 del mi je posebno všeč

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Blaž » 20.06.2009, 08:47

zanenci napisal/-a:
Blaž napisal/-a:Goter je tut spet naredil šov, svaka mu čast. Drugač pa super, da so vse igral v živo, se prec drugač sliš. :)

sm z tto njegovo flašo pa golic z enim prstom.sedenje na harmoniki je že mal zvolčan :S:S
drgač pa golico pa najbolš zašpila sede! tako je moje mnenje :D :D 2 del mi je posebno všeč

Ko je sedel na harmoniki, drugi del...Grejo kar kocine pokonc :)
Rutar tolminka, 2007Slika

zanenci

OdgovorNapisal/-a zanenci » 20.06.2009, 08:52

da ker js ne igram cel del tako js samo tam tisto tahitro sj veš ka mislim :D

geconja
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

Re: alpski večer

OdgovorNapisal/-a geconja » 21.06.2009, 12:21

klemen94 napisal/-a:si jekdo ogledal prvi edl alpskiga večera??
jas sem si moji vtisi pohvale in pripombe:

prvo pohvale:
-zagotovo občudujem to da, so prvič igrali v živo. čeprav pri nekaterih ni zgledalo tako pa kaj čmo
- voditelja in nastopajoči original za na oder
-alpski kvintet oni pa res ˝razturajo˝ kjer koli se pojavijo sploh pa mi je všeč to da, vsak igra več inštrumentov npr: Janez Per bariton, bas kitara, pozavna ....
- štirje kovači ki, še vedno razturajo čeprav se jim poznajo leta, vendar njihova kam le čas beži še vedno zmaga .

pritožbe, pripombe:
-v tako odajo ne sodijo Zlati muzikanti in pa Malibu to mi je bilo res blek ... potem pa slišiš še ko voditel reče(edina pripombačez voditelje) da so veliko naredili v NZ glasbi HALLLOOO to je NZ glasba??
-potem pa še mogoče to me je malo zmotilo da so eni nevem kateri nekje na sredini igrali kar obe pesmi z bas kitaro zbasirani vendar v originalo je polka z baritonom ampak dobro je.

sicer pa v drugem delo bo mogoče več showa s strani Alpskiga... vam rečem da bo Janez pokazal nekaj zanimivega z baritonom :P

drugače pa naj ostane za vedno tako da bodo igrali v živo namreč to da svoj čar

Tudi sam menim, da Zlati muzikanti še zdaleč ne sodijo v tako oddajo...
Žveglič CFB 2009

melik
Večji godec
Večji godec
Kraj: ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a melik » 21.06.2009, 13:37

oddaja je bla super, se popolnoma strinjam z vami, mam pa pripombo glede gotarja. res da je majstr s harmonko pa da špila na 100 načinou, sam dosedaj je v vseh oddajah in koncertih kazal enake trike, tudi te k so na alpskem večeru niso nič novega, tako da je meni osebno malce najedal, kar se pa tiče igranja sede, pa vsa čast mu.upam da bo tudi drug del tako dober

basko30
Začetnik
Začetnik

odgovor

OdgovorNapisal/-a basko30 » 22.06.2009, 17:40

Se je pa lepo vidlo pri določenih kaj je igrati v živo in kaj če igraš na playback.

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 23.06.2009, 00:35

razočaranje :cry:

lp

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 23.06.2009, 08:09

hrči napisal/-a:razočaranje :cry:

lp

Zakaj pa, hrči?
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 23.06.2009, 09:34

Melik, verjemi, da niso še vsi videli teh trikov na harmoniki in je bilo za marsikoga tako kot zate prvič.
Čeprav sem jih videl in vem, da jih ponavlja.

A so kje podatki kdo bo nastopil v prihodnji oddaji?
Slika

REMOTE

alpski večer

OdgovorNapisal/-a REMOTE » 23.06.2009, 09:59

Raztura pa Stanko Petrič! Se mi kr mal smil, ker je zihr porabu ene dva dni, da je posnel skladbo v studiju, kajti to kar je pokazal na alpskem večeru je bilo čisto šalabajzarstvo (bi rekla Bozovičar&Zrnec) :) :) Rajši bi doma sedel v naslanjaču pa gledal tv, ne pa da si dela sramoto na prireditvi, ki jo gleda skoraj pol evrope...

melik
Večji godec
Večji godec
Kraj: ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a melik » 23.06.2009, 10:46

Malinuc napisal/-a:Melik, verjemi, da niso še vsi videli teh trikov na harmoniki in je bilo za marsikoga tako kot zate prvič.
Čeprav sem jih videl in vem, da jih ponavlja.

A so kje podatki kdo bo nastopil v prihodnji oddaji?

malinuc, vem vem, pač sam svoj osebn mnenje sm povedu:D

Mojster
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Mojster » 27.06.2009, 18:09

Tudi sam sem že neštetokrat videl Goterjevo igranje na različne načine, pa vendar je treba vedeti, da je veliko gledalcev to videlo prvič. Na periferijah praktično ni kabelskih sistemov ipd. Kar se pa tiče kiksov pri izvedbah bi pa dejal, da sem doživel velike kikse velikih profijev (tudi Avseniki so v svojih najboljših časih in v najboljši formi tako vsekali mimo tudi pri prvih taktih, da so skupaj prišli po parih sekundah) tako da ni nič nevadanega, če g. Petrič pred takšnim avditorijem "zmrzne". Sam nisem pretiran ljubitelj kvintetov, ampak moram priznati, da so me na AV 2009 ravno ti navdušili. To kar so v živo pokazali Alpski kvintet, Vitezi celjski in Igor in zlati zvoki je za moje pojme fenomenalno. Kaj delajo solisti Damir Tkavc na trobenti, Jože Per na baritonu in kako odlično poje Jelka Hafner. Noro!

lucija
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a lucija » 29.06.2009, 09:43

Mojster, bi se stzrinjal stabo. Petrič ne vem, kaj sploh počne na takem koncertu. Kar pa me je še drugo presenetilo, pa je izredno slabo odigrano in odpeto Svetlinov. Res je da je težko peti ob Petriču, vendar da Svetlini pa tako slabo odpojejo je pa tudi nerazumno!

zanenci

OdgovorNapisal/-a zanenci » 05.07.2009, 15:06

evo vam to vam povem da so bli taboljši po moji strani Vitezi Celjski:Mozartino show pa Kraljica jodlanja ,potem pa še Alpski Kvintet z Beneškim karenvalom

http://www.youtube.com/watch?v=Bydj7fDDXC8

http://www.youtube.com/watch?v=Bibxm-tA9qc

http://www.youtube.com/watch?v=IofRx-zokFI

TABOLŠ SO TILE POSNETKI !:d

joc
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a joc » 05.07.2009, 15:15

zanenci napisal/-a:evo vam to vam povem da so bli taboljši po moji strani Vitezi Celjski:Mozartino show pa Kraljica jodlanja ,potem pa še Alpski Kvintet z Beneškim karenvalom

http://www.youtube.com/watch?v=Bydj7fDDXC8

http://www.youtube.com/watch?v=Bibxm-tA9qc

http://www.youtube.com/watch?v=IofRx-zokFI

TABOLŠ SO TILE POSNETKI !:d

Povsem se strinjam s tabo.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost