Igram.si Igram.si

Kaj je za ljudi bolj pomembno?Izvajanje,zabava...

mckmck
Moderator
Moderator

Kaj je za ljudi bolj pomembno?Izvajanje,zabava...

OdgovorNapisal/-a mckmck » 07.02.2013, 10:47

Pozdravljeni.

Kaj mislite kaj je za ljudi oz za vas najbolj pomembno na zabavah,porokah,krajevnih praznikih itd...
Je bolj pomembno ljudem, da je samo zabava in jim ni pomembno izvajanje glasbe ali jim je bolj pomembno izvajanje kot sama zabava? Če je oboje je pa itak perfektno.
Ali imajo raje duote ali celotne žive zasedbe?
Midi proti živi glasbi?

Mnenja

Lep pozdrav
Naročite se na Youtube kanal z videolekcijami za harmoniko . Ime kanala Diatonko.

Niko_muzikant
Večji godec
Večji godec
Kraj: ok. Ptuj

Re: Kaj je za ljudi bolj pomembno?Izvajanje,zabava...

OdgovorNapisal/-a Niko_muzikant » 07.02.2013, 21:20

Jaz osebno raje vidim in poslušam živo glasbo (trio, kvartet, kvintet...) kot pa kakšen "one man band" z midiji... Se mi zdi da je boljša energija in vse. ;) moje mnenje
Kdor ima jih rad kot jaz, te domače viže, naj zapoje na ves glas, te domače viže... (8)

milkyway
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a milkyway » 08.02.2013, 00:17

Po moje ni toliko pomembno samo izvajanje (da je vsak ton v nulo.....) ampak način kako se poda glazbo publiki, da se med enimi in drugimi ustvari neka "kemija". Zato je dobro, da ima skupina vsaj enega člana(še bolje vsi),ki to obvladajo. Ljudje se pridejo zabavat, zato je treba spustit konje in v galop.Tisto pikolovstvo pa je za tekmovanja in str. žirije.Kar se ostalega tiče, pa se strinjam z NIKO-muzikant.

mckmck
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a mckmck » 08.02.2013, 11:55

No še jaz če sem že ustvaril temo.
Vsekakor živa glasba mi je osebno pomembna, saj je videti energijo igranja na odru.
Kot drugo kot ste že izpostavili, da se med eno in drugo pesmijo kaj pove "pokomentira", da dobiš stik s publiko.
Videvam pa, da so duoti, one man bandy veliko bolj priljubljeni na nekaterih krajih saj sej se ljudem ne gre za glasbo ampak samo da je žur, nasploh pa ko se alkohol v igri jih ne briga več samo izvajanje.
Naročite se na Youtube kanal z videolekcijami za harmoniko . Ime kanala Diatonko.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost