Igram.si Igram.si

Totalna obnova harmonike

Glasilke, mehovi, jermeni, midi sistemi; vaše harmonike itd.
klemen161

Totalna obnova harmonike

OdgovorNapisal/-a klemen161 » 26.12.2011, 01:42

Na predbožični večer sem imel možnost malo zaigrati na prb. 130let staro harmoniko, ki pa je nažalost zelo slabo ohranjena (meh totalno zanič, glasilke niso čisto poštimane, ohišje bi rabilo precejšno obnovo, isto tipke, itd. pač vse)

lastnika sta na nek način obupala glede obnove, saj sta jo že dala nekomu popravljat ampak jaz kakšnega popravila nisem opazil. Nakar sem ju nekako prepričal da pa upanje vendarle je, da poskusiti ni greh, zdaj pa vas vprašam kolikšen bi bil približno finančen zalogaj za res popolno obnovo, in pa če poznate kakšnega majstra ki se s tem ukvarja (najraje iz štajerskega konca ni pa nujno) da bi se harmonika vsaj pogledala, pa da bi dobili strokovno mnenje če se splača.

podatke lahko napišete v komentar ali pa meni na zs oz. na mail: k.pecovnik@gmail.com

lep pozdrav in hvala!

kirezagar
Odličen muzikant
Odličen muzikant

Re: TOTALNA OBNOVA HARMONIKE

OdgovorNapisal/-a kirezagar » 26.12.2011, 18:05

Dajte tu napisat, ker tudi mene zanima. Imam tudi jaz eno potrebne velike obnove.
Igram tam na vso moč, prekratka mi je noč, ne dam si prej pokoja, da ves denar je proč.

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

Re: TOTALNA OBNOVA HARMONIKE

OdgovorNapisal/-a urban » 26.12.2011, 18:10

Nesmiselno je to spraševati po forumu. Raje kontaktiraj kakšenga izdelovalca, če bi bil pripravljen pogledati harmoniko in boš dobil informacije iz prve roke glede cene.
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov