Igram.si Igram.si

ansambel SVETLIN

frajtonerca

ansambel SVETLIN

OdgovorNapisal/-a frajtonerca » 04.09.2008, 05:57

pred mesecem sem bila na špilu od ansambla SVETLIN...moram rečt da se vidi ,da fantje veliko nastopajo v tujini ker obvladujejo oder pa še dolge runde imajo...zelo pohvalno...skratka odlično...kar tako naprej...m

BOGDAN 007

OdgovorNapisal/-a BOGDAN 007 » 04.09.2008, 13:12

jaz sem bil pa na 4 njihovih špilih letos v naši okolici in moram rečt, da za njihovo igranje ne bi dal več kot 700 €, ozvočenje ima naš foter boljšega v traktorju, držijo se kot da ne bi spali že en teden, repertuar kar nekaj, vse ostalo rahzen svojih pesmi, ko pa zraven dodaš še Petriča je polom popoln!
Grem stavit, da na našem koncu naslednje leto ne bodo imeli niti ene veselice.
Skratka, zelo sem razočaran, ker sem jih do sedaj imel možnost slišati le preko radija ali cd-jev(ni kaj odlično), v živo pa se spodobi, da tak orng ansambel da kaj od sebe :roll: :cry: :cry:

Brez zamere svetlini, v sloveniji imamo veliko ansamblov, ki so manj poznani, pa naredijo fešto da je kaj....

plama
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a plama » 04.09.2008, 14:51

Mene pa nekaj drugega zanima.A ste tu na forumih res taki strokovnjaki in ljudje z bogatimi izkušnjami za narodno zabavno glasbo in harmonike, ker namreč kadarkoli berem forume zasledim sama obiranja in blatenja ansamblov, izdelovalcev....
Svetline dobro poznam in sem jim že tudi pomagal igrati, pa niti pod razno ne velja, da ne dajo kaj od sebe in podobne stvari kot jih pišete.

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 04.09.2008, 15:51

Slika
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Fink
Mali godec
Mali godec
Kraj: Trebnje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Fink » 04.09.2008, 16:59

Bogdan 007, prav zanima me kateri mojster si ti? Glede na tvoje komentarje moraš biti verjetno pravi glasbeni mojster in poznavalec vsega?
Je tvoje ime že znano na tem forumu (oz. priimek)?

plama
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a plama » 04.09.2008, 17:24

Spoh ni pomembno kdo sem in kaj sem. Ampak otročje se mi zdi kar se tu gor dogaja. Sem poznavalec narodnozabavne glasbe in sem zato tudi dal komentar glede Svetlinov, ker tega kar se pač tu piše si ne zaslužijo.

Fink
Mali godec
Mali godec
Kraj: Trebnje
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Fink » 04.09.2008, 21:36

Nisva se midva prav razumela, vprašanje je bilo namenjeno bogdanu 007, kakor tudi piše v mojem postu :!:

Glede Svetlinov pa nimam žal besede :)

plama
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a plama » 05.09.2008, 07:00

Oprosti Fink, res sem spregledal.

BOGDAN 007

OdgovorNapisal/-a BOGDAN 007 » 05.09.2008, 08:57

jaz sem rekel, da na igranjih, katerih sem se jaz udeležil, ni bilo ne vem kaj.
Tisoč ljudi na veselici, pleše pa 15 parov- ni tako enostavno narediti vzdušja, pa če še ne vem kako dobro igraš. če nimaš- gobca se konča.
če jaz želim poslušati glasbo in odlično izvedbo le te, bom šel na koncert, če pa se želim naplesati in ob tem se še nasmejati potem grem na veselico in to od nje pričakujem.
G. Petrič potrebuje ene 2 leti solo petja, potem pa bi že lahko nastopal z Svetlini.
Torej ni potrebno, da si po vaše mojster, da to dojameš.

zabrnek
Mali godec
Mali godec
Kraj: Lom pod Storžičem
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a zabrnek » 05.09.2008, 09:09

Samo si jih kar grdo kritiziral. Se da boljše napisat, da ti nisu bili všeč na teh nastopih.
Sam še nisem bil na njihovem Nastopu, tako da o njih ne bom nič rekel.
Je pa tudi odvisno od ljudi, ki so na veselici. Npr. v naši vasi je tak folk, ki ne pleše prav rad, raje sedijo(pijejo) pa poslušajo. zaradi tega pa še ni neki ansambel zanič.

lp
-Zorc power-

also

OdgovorNapisal/-a also » 05.09.2008, 10:04

fantje ta Bogdan ve vse pa še vse prodaja: ni Kaj fant od fare, prav rad bi ga spoznal??????? sam se naj postavi na oder!!!

BOGDAN 007

OdgovorNapisal/-a BOGDAN 007 » 05.09.2008, 10:59

also- boš dobil priložnost nič bat....

tebe verjetno ne bo možno..... :cry: :cry: :cry:

verjetno še niso opazil, da je forum namenjen podajanju mnenj, prodaji... (očitno ti nimaš nič za prodat, pa te mal skrbi zame... :roll:

v glavnem -ne gane me-sicer pa je tema o ansamblu Svetlin, ne pa o tem kaj je kdo in kako..... bla,bla,bla

frajtonerca

replika na g.bogdana007

OdgovorNapisal/-a frajtonerca » 05.09.2008, 12:41

Prva stvar je v tem da se vidi da si čisti slovenc...kritiziraš tisto kar je odlično oz.tisto ker je kvlitetno...
-druga zadeva je...če ti SVETLINI niso bili všeč zakaj si potem bil 4x na njihovih nastopih...jaz bi po prvem nastopu odnehala in šla na kako drugo veselico...(se pravi spet brca v meglo)
-tretja zadeva je ta da maš v profilu napisano da si po poklicu glasbenik...se pravi sama slovenska foušarija ,ker fantje so že nekaj dosegli s svojo glasbo ti še nisi nič ker tudi poznan nisi...razen na tem forumu ki samo kritiziraš in sam vidiš da te vsi po vrsti kritizirajo...
-četrta svar pa je,da si kritiziral njihov "kao neki program"sama vem da igrajo polek lastnih skladb še avsenikove,slakove in miheličeve..kar je v slovenskem in evropskem merilu narodnozabavne glasbe zakon(dobesedno)...očitno ti poslušaš čuke,atmok harmonik in podobne prodajalce playbackov...če igraš na playback nisi zmatran in na odru lahko zgledaš zelo veselo..kajne?
-in še zadnja stvar...rada bi spoznala tvojega očeta da mi pove kje je kupil tako dobro ozvočenje za traktor,ki je baje sicer boljši od svetlinov....jaz bi imela tudi rada bolješga....hahahahaha....

PA LEP DAN ŽELIM VSEM....LP...MAJA

BOGDAN 007

OdgovorNapisal/-a BOGDAN 007 » 05.09.2008, 13:44

vprašaj koga, ki je bil na prireditvi- dan pod lovrencem

bolje da ne vprašaš organizatorja-čisti polom, pa je na prireditvi navadno par tisoč ljudi
igrali pa so svetlini

frajtonerca

za bogdan007

OdgovorNapisal/-a frajtonerca » 05.09.2008, 14:10

čist iz principa sem šla gledat na njihovo spletno stran in niso imeli nobenega špila na prireditvi "dan pod lovrencem"...tako da ti sploh neveš o kom pišeš...lp m

plama
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a plama » 05.09.2008, 19:49

Kakor jaz vidim pri vseh teh debatah, je tako, tisti, ki sploh ne znajo igrati in poslušati glasbo imajo največ pripomb.
Ti Bogdan, dokaži se kot so se Svetlini. Ko so začeli hoditi na festivali so vedno želi nagrade kot najboljša izvedba, najboljši trio...
S kvintetom pa so se tudi dokazali v tujini in imajo ogromno igranja.
Tako, da prosim da se ne blati ansamblov, ki na slovenski narodnozabavni sceni nekaj veljajo.
Zdaj je še samo vprašanje časa, da se začne kritizirati Avsenike, pol bo pa tako konc z vsem.

stajerband

OdgovorNapisal/-a stajerband » 05.09.2008, 20:06

Plama ti dam prav. Žalostno, da je med muzikanti toliko foušije in zahrbtnosti. Ansambel Svetlini pa so zelo kakovostni...Andrej pa tudi obvlada :)

polka
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a polka » 15.01.2009, 06:46

Fismen Proline 496 CM 2012
Weltmeister Monte 96 H 2004
Melodija Special cca. 1988 A-D-G
Lep pozdrav iz Avstralije

_Boštjan_
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a _Boštjan_ » 19.01.2009, 16:56

Svetlini so zelo dobri, nimam kaj za pripomnit čez njih. Tte BOGDAN pa tk čudno vse ve. Po mojem mnenjo ga je sama favšarija skupaj, pa more malo prešinfat Svetline ven, ko bi bil rad sam tako daleč pa mu ne uspe :D
Kotnik C-F-B, letnik 2007
Bariton Roy Benson

Mojster
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Mojster » 19.01.2009, 17:41

Po mojem mnenju so Svetlini odličen ansambel. Še se spomnim par let nazaj, ko so bili sinonim za odlični trio. Marsikomu so ali še studijsko pomagajo ... Verjetno so pa za povprečnega ljubitelja NZ glasbe vseeno nepoznani oz. niso takšen magnet kot recimo Pogum, Spev ipd.
Kaj pa ljudi privabi na veselico in da tam vsi plešejo in norijo je pa poglavje zase. Lansko leto so v razdalji 8 km in v razmaku manj kot dveh mesecev igrali Čuki, Kingstoni in Modrijani. Pri Čukih so prodali manj kot 300 kart, pri Kingstonih pa okoli 200. Modrijani še pa začeli niso špilati, že se je predsednik organizatorja pohvalil, da so na "konju", saj so prodali vseh 1.500 kart. Ali pa ko so slednji istega organizatorja na istem mestu igrali veselico v razmaku 3 mesecev in je v obeh primerih bilo ljudi kot in vzdušje fantastično.
Ampak to nikakor ne zmanjšuje kvalitete Ans. Svetlin.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost