Igram.si Igram.si

barbara in martin jehart

kako bi ocenili ta duet

1-3
35
41%
4-6
21
24%
7-9
30
35%

Skupaj glasov: 86

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 28.05.2007, 23:22

Vse se da naučiti tudi petje, mislim da ima Martin nekaj posluha tako da z trdim delom jima bo to zagotovo uspelo! Moramo vedeti da sta še zelo mlada in da je še veliko pred njima! Starši ju spodbujajo, mogoče še kdaj dobita kakšnega člana in seveda nadaljujeta tako uspešno kot sta začela! MORAMO PA PRIZNATI KLUB "NEPRAVIČNI" ZMAGI sta medijsko kar dobro razpoznavna! Meni se to zdi lepo za ta leta! :wink: Le tako naprej- takšne je treba spodbujati! In videti je tudi da tudi pridno trenirata in snemata cd itd... :roll:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Hudicek

OdgovorNapisal/-a Hudicek » 29.05.2007, 14:28

ja kiki maš prav :lol: :lol:

gamsek
Začetnik
Začetnik
Kraj: Ravne na Koroškem

OdgovorNapisal/-a gamsek » 29.05.2007, 14:48

če bota le ostala v muziki (če ni to le želja staršev) in če bota trdo delala se jima obeta lepa prihodnost
frajtonarca je zakon!!!!!!

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 29.05.2007, 14:50

Hudicek napisal/-a:Aja pa baje ne snemata VEČ!! sj nevem točn zakaj ampak ne več!!
pa mali res fuša mislim ej..... tak ko da nebi mogu sam pet!!
sam sj vete vsak začetek je težek :D

kje pa si slišal, da ne snemata več? potem je bilo res škoda nagrade zanju..... malo čudno se sliši ampak...... :roll: :roll: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Hudicek

OdgovorNapisal/-a Hudicek » 29.05.2007, 16:01

sam neki js sm punca :oops: se nardi :D
ble smo na enem špilu ko sta tam tut ta dva igrala pa so se pogovarjal z njima pa sta rekla da ne snemata več!!!!

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 29.05.2007, 22:07

ja se opravičujem :oops: :wink: me pa zelo zanima, kaj je prišlo vmes :roll: :wink:

Hudicek

OdgovorNapisal/-a Hudicek » 31.05.2007, 14:58

nič hudga vsakmu se lahka nardi ti :wink:
tak da ni panike :wink:

mihec

hello

OdgovorNapisal/-a mihec » 07.09.2007, 06:42

mali igra res dobr...jodlanje pa bo mogu mal povadit :) . Jih bo pa prav zanimiv gledat čez neki časa po moje, če bosta le ostala na sceni

dape
Začetnik
Začetnik
Kraj: Kranj

OdgovorNapisal/-a dape » 07.09.2007, 07:09

pa vi probajte jodlat bomo videl kako vam bo šlo, če ste sploh že kdaj probal!!

fraygregi

OdgovorNapisal/-a fraygregi » 07.09.2007, 14:47

Men nista kej preveč ušeč. :)
Martin je čist preveč skaku mi je blo kar smešn ko sm gledu. :lol:
Jodlau pa tut ni preveč dobr.Ampak jodlat ni lahko. :wink:
Barbara mi je pa specjalna kaka mala deklica je pa tist bariton špila pa drži pa še pleše zraven. :P
Glasovanje pa to tam mi pa ni bilo čist nič fer. Pomojem sta zmagala sam zato ker sta face pa sta pol metra majša od ostalih. :)

rožica

OdgovorNapisal/-a rožica » 07.09.2007, 19:06

fraygregi napisal/-a:Men nista kej preveč ušeč. :)
Martin je čist preveč skaku mi je blo kar smešn ko sm gledu. :lol:
Jodlau pa tut ni preveč dobr.Ampak jodlat ni lahko. :wink:
Barbara mi je pa specjalna kaka mala deklica je pa tist bariton špila pa drži pa še pleše zraven. :P
Glasovanje pa to tam mi pa ni bilo čist nič fer. Pomojem sta zmagala sam zato ker sta face pa sta pol metra majša od ostalih. :)

frajgregi je prebral moje misli :wink:
se strinjam, men tut nista neki fajna...sam ne vem zaka, pač nista mi...

B. :oops:

bumbum

OdgovorNapisal/-a bumbum » 07.09.2007, 22:30

Trta napisal/-a:Fantje zdi se mi, da je na SLO TV velika korupcija, kjer se na podobnih oddajah z glasovanjem zmagovalec že v naprej ve... Ala Slovenska popevka EMA vsa zadnja leta...
Nekje sem prebral, da je telekom tekom glasovanja "po nerodnosti" blokiral vse omrežne skupine razen tiste iz katerih krajev prihajata Jeharta... Tako ostali niso mogli glasovati za nikogar.

Kogarkoli v naših koncih sem vprašal za mnenje o njiju je bil odgovor glede na njiju poniževalen.

LP

No to sem tud jest slišala, takrat, ko so igrali Čeponi in še en ansambel, so zablokirali linijo tistim, ki so hotli iz Horjulske doline glasovati za njih Čeponi so namreč iz tistega konca. Prav tako je bilo takrat ko sta ta dva- Jehart- igrala in nasproti jima je bil ansambel Pastirčki, je bila zablokorana linija, tko da nismo mogl glasvat zanje... Halo... VSE ZAIGRANO.....!!! :evil: :evil:

*dčva*
Začetnik
Začetnik
Kraj: *Koroška*

OdgovorNapisal/-a *dčva* » 08.09.2007, 15:48

Ok..Zanimiva sta, predvsem zaradi tamale, ki itaq zažge na baritonu ja...Brat pa se mi ne zdi nič posebnega, niti igra ne tako dobro, da bi s tem lahko zmagal..Nič nimam proti njima, ampak - kot je že nekdo omenil - ko bo tamala malo zrastla, ne bosta več tako zanimiva za publiko..
Drgač pa - če imata veselje, naj kr nadaljujeta.. :wink:
*.....čeprav je daleč proč, ostal poljub je vroč, z oči pa le spolzela solza je.....*

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 08.09.2007, 16:05

*dčva* napisal/-a:ki itaq zažge na baritonu ja...

kaj pa je pri njenem igranju baritona takega da zažge???
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 08.09.2007, 16:42

muzikant33 napisal/-a:
*dčva* napisal/-a:ki itaq zažge na baritonu ja...

kaj pa je pri njenem igranju baritona takega da zažge???

Njena leta

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 08.09.2007, 17:07

že njena leta, samo potem zažge ona ne njeno igranje baritona??? :roll: :wink:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

rožica

OdgovorNapisal/-a rožica » 09.09.2007, 10:19

sm vidla po tvju, da sta izdala cd...reklama od rtv slovenije...

Žiga
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje

OdgovorNapisal/-a Žiga » 09.09.2007, 16:07

Ali ima kdo že kakšno skladbo iz CD-ja :?:
Slika

*dčva*
Začetnik
Začetnik
Kraj: *Koroška*

OdgovorNapisal/-a *dčva* » 09.09.2007, 16:33

muzikant33 napisal/-a:že njena leta, samo potem zažge ona ne njeno igranje baritona??? :roll: :wink:

Jah..folku se pač zdi zanimivo, da taka "mala punca" pač lahko igra braiton a ne...To sm mislla s tem...
*.....čeprav je daleč proč, ostal poljub je vroč, z oči pa le spolzela solza je.....*

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 09.09.2007, 20:14

sej se zastopimmo dčva, samo hotu sem povedat da to ni potem znanje, za katerega naj bi v prvi vrsti šlo ampak izgled :wink:

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov