Igram.si Igram.si

barbara in martin jehart

kako bi ocenili ta duet

1-3
35
41%
4-6
21
24%
7-9
30
35%

Skupaj glasov: 86

*dčva*
Začetnik
Začetnik
Kraj: *Koroška*

OdgovorNapisal/-a *dčva* » 10.09.2007, 14:03

Jah, vem ja...Znanje...Mislim, da danes sploh ni več pomembno znanje, pač pa bolj izgled...To se bi moglo nehat enkrat... :|
*.....čeprav je daleč proč, ostal poljub je vroč, z oči pa le spolzela solza je.....*

turbo-karmy

OdgovorNapisal/-a turbo-karmy » 14.09.2007, 21:21

Ja sej tole da je znanje v današnjih časih manj pomenbno od izgleda se strinjam.... ampak to je shov biznis in tako je ...kdo bo gledal modela ki virtuozno igra , ampak stoji kot hrast sredi odra in po možnosti ne nameni publiki niti najmanjšega nasmeha :roll: Ja men sta Barbi in Martin fulll Zakon- razigrana :wink: ... mela sta SUPER nastop. Mali se je orng potrudi s tistim jodlanjem :lol: tamala pa itaq seka :wink: tko da svaka jima čast 8) kr tko naprej :arrow: :) :twisted:

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 14.09.2007, 22:20

turbo-karmy napisal/-a:Mali se je orng potrudi s tistim jodlanjem :lol: tamala pa itaq seka :wink: tko da svaka jima čast 8) kr tko naprej :arrow: :) :twisted:

Možno, da se je Martin res potrudil--> sam sem se včeraj zelo potrudil, da bi odigral Avsenikovo - V Švicarskih alpah, pa še zdaleč ni bilo kot je treba :wink: (mislim, da je razvidno, kaj želim povedati).

Kar se pa tiče baritona in Barbare pa sem svoje povedal že v prejšnjih postih.

Pač moje mnenje,
lp
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Dejan
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Dejan » 15.09.2007, 10:47

Moji občutki po vrsti:

1. Ko sem ju zagledal, sem bil presenečen, sploh zaradi deklice na baritonu.
2. Bratec ga je malo pokiksal z nastopom in že sem bil v dvomih.
3. Videl sem spot na tv in bil spet prijetno presenečen.

Zmage si morda nista zaslužila (prav gotovo ne po strokovni plati, kar pravi muzikant33), vendar pa si zaslužita promocijo in nastop na tv, izdajo cd-ja itd. Sploh, če primerjamo starost in znanje s turbo-folk skupinami.

Kar me je tu zmotilo je to, da so ostali mladi talenti bili postavljeni malo na rob, saj se je preveč izpostavljalo le zmagovalca. Še vsaj 2 ansambla sta si po mojem mnenju zaslužila promocijo na tv.

Včasih so tekmovanja z negativnim priokusom, tako med tekmovalci kot med gledalci. Zato tudi nisem pretiran zagovornik formalnih zmag in medalj, ampak bolj trdega dela in vidnega uspeha na glasbenem področju.

lp ;)
Tablature za začetnike: https://www.facebook.com/groups/frajtonarca/

Daps

OdgovorNapisal/-a Daps » 15.09.2007, 10:57

Sej sta zanimiva, sam na takmu tekmovanju pa ni blo pošten, ker naj bi se ocenjevalo petje, igranje,nastop. In nevrjamem dabi lahk iz nastopa tok pridobila. Zna pa martin dober špilat in melodija Planinski krst je bla vredi.

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 15.09.2007, 11:31

Dejan napisal/-a:Moji občutki po vrsti:

1. Ko sem ju zagledal, sem bil presenečen, sploh zaradi deklice na baritonu.
2. Bratec ga je malo pokiksal z nastopom in že sem bil v dvomih.
3. Videl sem spot na tv in bil spet prijetno presenečen.

Zmage si morda nista zaslužila (prav gotovo ne po strokovni plati, kar pravi muzikant33), vendar pa si zaslužita promocijo in nastop na tv, izdajo cd-ja itd. Sploh, če primerjamo starost in znanje s turbo-folk skupinami.

Kar me je tu zmotilo je to, da so ostali mladi talenti bili postavljeni malo na rob, saj se je preveč izpostavljalo le zmagovalca. Še vsaj 2 ansambla sta si po mojem mnenju zaslužila promocijo na tv.

Včasih so tekmovanja z negativnim priokusom, tako med tekmovalci kot med gledalci. Zato tudi nisem pretiran zagovornik formalnih zmag in medalj, ampak bolj trdega dela in vidnega uspeha na glasbenem področju.

lp ;)

Seveda si zaslužita promocijo po TV in drugih medijih. Se mi pa pojavlja potem drugo vprašanje: ali jih ne bo prevelika "slava" v teh letih prevzela? :wink:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Dejan
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Dejan » 15.09.2007, 11:54

To pa govoriš o povsem drugih stvareh, ki s samimi trenutnimi dejstvi v debati nimajo zveze. Kdo bo pa za koga jamčil v bodočnosti? ;)

Nekatere sicer res prevzame, ampak je o tem vredno razpravljat?
Tablature za začetnike: https://www.facebook.com/groups/frajtonarca/

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 15.09.2007, 12:56

Res je, da so to čisto druge stvari, ampak hotel sem povdariti drugo: vsi bi ju dali na televizijo, promocija, itn. praktično pa nista naredila še skoraj nič :wink:

muzikant

OdgovorNapisal/-a muzikant » 15.09.2007, 17:04

muzikant33 napisal/-a:Res je, da so to čisto druge stvari, ampak hotel sem povdariti drugo: vsi bi ju dali na televizijo, promocija, itn. praktično pa nista naredila še skoraj nič :wink:

Se popolnoma strinjam, s tabo muzikant33! V oddaji pri jožovcu z natalijo sta zaigrala take pesmi, ki jih zna že skoraj vsak harmonikaš! Tako, da nista, se mi zdi še nič snemala, in tudi veliko ljudi je že pozablo ne njih! Pustila sta dober vtis, ki je že skoraj pokopan oz. ga ni več! :roll:

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 15.09.2007, 21:24

Od kje pa imaš informacijo da še nista nič snemala? :roll: :roll: Ne vem točno, ampak zadnjič sem videl po TV reklamo za CD :wink:

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 16.09.2007, 11:23

Ja tudi jaz sem videl nekje reklamo za njun cd :roll:

fraygregi

OdgovorNapisal/-a fraygregi » 16.09.2007, 12:59

In jaz. :)

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 16.09.2007, 13:00

Torej je najbrž res. Najbrž bi več o tem lahko povedal Goter :wink:

harmonikar

OdgovorNapisal/-a harmonikar » 14.11.2007, 13:25

Ne vem zakaj tako mislite malo bolj berite pa boste več zvedeli saj jih mediji zelo veliko prikazujejo, vem da sta zelo pridna ter snemata dobre komade.Vsi pa moramo vedeti da preden oba uskladita tone ter ritem da to zelo dolgo traja,saj sta še mlada glasbenika.

To vam iz lastnih izkušenj povem ker me zelo utrujajo basi ter ritem. :D

Tudi če vam njuno delo ni ušeč morate vedeti da bolje kot pa da bi kadila in se potepala po ulicah kot dva potepuha.

Potocnik

OdgovorNapisal/-a Potocnik » 14.11.2007, 19:43

Zanimiva mnanja. Ker so zastopane ze vse smeri razmisljanja, ne bom nic dodal.

Bi pa oomenil neko drugo dejstvo.
Pred leti je bilo na RTV se nemogoce, da bi nekdo, ki je na (pre)nizkem sploh lahko prisel v eter. Torej...ce sta zmagala sta zmagala; ce pa je kdo, ki je tukaj zatajil, je to selekcija!!! Ki je nazalost ni vec!

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 13.01.2008, 20:03

http://www.youtube.com/watch?v=Bj1WJWbIww8&feature=user
Sam nisem pogledal do konca --> če koga zanima..... :roll:

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 13.01.2008, 20:20

muzikant33 napisal/-a:http://www.youtube.com/watch?v=Bj1WJWbIww8&feature=user
Sam nisem pogledal do konca --> če koga zanima..... :roll:

Če klikneš z miško 5cm stran lahko poslušaš in gledaš: Ans. Franc Mihelič - Danes praznujemo (kar je pa čisto nekaj drugega!!)
Aco51

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 13.01.2008, 21:01

:lol: :lol: S tem si me pa nasmejal :D :D

dusan.
Začetnik
Začetnik
Kraj: Dolenska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a dusan. » 13.01.2008, 21:18

ojoj ka se zvija ko harmonko špila, mu spoh ne paše.... :wink:

framus ac 10

OdgovorNapisal/-a framus ac 10 » 16.01.2008, 00:18

dusan. napisal/-a:ojoj ka se zvija ko harmonko špila, mu spoh ne paše.... :wink:

Glede na to kako igrata sta pa kar pogosto na televiziji. Očitno jih imajo predvsem starejši gledalci radi

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov