Igram.si Igram.si

promocija prvega cd-ja ansambla golte

melita

promocija prvega cd-ja ansambla golte

OdgovorNapisal/-a melita » 17.08.2007, 17:50

danes 17.8.2007 bodo člani ansambla golte imeli promocijo prvega cd-ja --> če je ljubezen greh. dogajanje bo pod velikim šotorom v šmihelu nad mozirjem, v goste pa so fantje povabili taprave falote, modrijane, ansambel bum ter še nekaj zanimivih ansamblov...

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 24.08.2007, 11:28

evo še pesmice prvega njihovega cd-ja-če je ljubezen greh
http://www.speedyshare.com/404978508.html

http://www.speedyshare.com/227889396.html

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 24.08.2007, 11:30

zanimivo. Edino kar me moti so remixi :roll:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 24.08.2007, 20:22

tud men remixi niso kj preveč fajni...sam se najdejo izjeme ko jim je to najbol všeč :wink:

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 25.08.2007, 00:15

najbol mi gre pa na živce to, ko se najde band, pa nardi en komad --> potem pa normalna verzija, od enih treh dj-jev remix pa karaoke verzija pa tralala, ko da ni sposoben nardi 12 komadov za na plato :wink: :roll:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

varena
Večji godec
Večji godec
Kraj: gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a varena » 25.08.2007, 00:19

ni sposoben ali pa je moten :!:

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 25.08.2007, 00:27

Najlažje je to delo, pa še malo stroškov imaš :D Samo da se plata napolni! :roll:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 25.08.2007, 00:58

sej če so goltejevci fajni muzikanti se bo pokazalo pa čez nekej cajta...pa ko bojo šli mal na festivale...men so fajni...lepo pojejo... pa fajno veselico znajo nardit... :wink:

rožica

OdgovorNapisal/-a rožica » 07.09.2007, 19:20

a vete ka....zej nevem, a ste vsi stari ko peca, da niste na tekočem, al pa ste tok zalubleni u nz glaSbo, da ne čujete druge :wink:

če gremo gledat z njihove strani..verjetn res, cenej je, cd se napolne..sam še neki- mladi dans poslušajo svašta ( js ne :lol: ), ful velik jih posluša tut tisti ''tup tup tup'', ko gre pa nekaterim dlaka pokonci, ko to sliši..in če hočeš, da se tvoja muska vrti kdaj u kakih lokalih, ko ne vrtijo lih skos nz, najde se sam Golica, pa Slovenija, od kod lepo tvoje... pač tvegaš in se skušaš prbližat tut potencialnim poslušalcem...s tem mislim, da ni nč narobe...

ne se preveč živcirat, pobi pa dečve, kkr hočjo, pa majo! :wink: :lol: :lol:

papa!
B. :wink:

DeYč

OdgovorNapisal/-a DeYč » 10.09.2007, 21:11

melita sm slišu neki da je bla ful fancy promocija folka blo baje fuuul...
drugač pa golte je ansambl z velik potenciala mogoče bi jim prišlo prav 4 glasje

lp Dejč

Dejč, kjub temu da sma kolega bi bilo lepše videti, če pišeš malo bolj slovnično! Gre se za ostale člane foruma ;) HVALA... lp, Kiki

melita

OdgovorNapisal/-a melita » 13.09.2007, 20:29

ja veliko ljudi je bilo. šotor je bil cel poln. najbolj so "vžgali" na začetku ko so se člani ansambla pripeljali v šotor s starimi motorji...popolno vzušje...res luštno je bilo...kdor ni bil v šmihelu mu je lahko žal :roll:

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost