Igram.si Igram.si

3. mednarodno tekmovanje harmonikarjev za nagrado Avsenik

andy
Mali godec
Mali godec
Kraj: Dobrna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a andy » 24.01.2009, 22:17

Evo tudi Mitja Mastnak je predstavil svojo kitaro in nanjo igral v triu pri frajtonerjih. :)
Bil sem njen vrček za solzee.. ♫♫

_martin_
Odličen muzikant
Odličen muzikant
Kraj: Ravne na Koroškem, Ljubljana

OdgovorNapisal/-a _martin_ » 24.01.2009, 23:05

Ima kdo morda kak videoposnetek od tekmovanja?
Kapš C-F-B
Sitar B-Es-As
Sitar Cis-Fis-H
Hohner Morino VN
Yamaha Tyros

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 25.01.2009, 00:31

heh jaz sem bil z Težakom gor...in res...je sam reku da ni pričakovau tega.
Res zaigru je fenomenalno. Je bilo prav videt da kitarist pa basist uživata ob obvezni skladbi, ker pri drugih tega...enostavno ni blo opazit :D

Igral je pa obvezno skladbo - Turbopolka in pa Melodijo za tebe
Res čestitke.

Jaz sem pa dobil 87 točk in s tem srebro. Zadovoljen sem ker sem namreč pri obeznem komadu Polka za klarinet čist "zataju"...prvi del sm spacu. Ampak pač izkušnja več :D

Bom pa uploudal filmček zmagavolca na frajtonarci na youtube :wink:

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Poljanska dolina ob Kolpi
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 26.01.2009, 20:52

Jah se vidi da je Martin Belokranjec :) , pa še na Pečjakovo špila 8)

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 26.01.2009, 21:36

rok07 napisal/-a:Jah se vidi da je Martin Belokranjec :) , pa še na Pečjakovo špila 8)

A, tle si pa brcnu v mglo. Se vidi da sm mu ja nesu harmonko pa da sm se ja pelu v njegovm avtu gor :P
heh

Obvlada ni kej. Letos gre še na svetovno pa na državno pa tak :wink:

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 27.01.2009, 02:46

Reporter napisal/-a:
rok07 napisal/-a:Jah se vidi da je Martin Belokranjec :) , pa še na Pečjakovo špila 8)

A, tle si pa brcnu v mglo. Se vidi da sm mu ja nesu harmonko pa da sm se ja pelu v njegovm avtu gor :P
heh

Obvlada ni kej. Letos gre še na svetovno pa na državno pa tak :wink:

Znaš kaj...sm bodi tiho tk ko na vajah pa bo vse vredi :)

PS: narižmal te bom ob prvi priliki, zato ki si mi avto skepal :)

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 27.01.2009, 09:34

martin težak je odličen na harmoniki.
ga osebno poznam--smo imeli eno fešto skupaj v metliki--kapo dol :lol:

notre

OdgovorNapisal/-a notre » 30.01.2009, 09:33

Nisem vedel da je že odprt pogovor na to temo. Hvala za obvestilo.Kkšen je nivo tekm.. pri avseniku. Se splača it al ne. Po imenu bi se reklo da ja, in kkšne kuhne pr hjih vrjetn ni ?

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 30.01.2009, 11:38

ima kdo telefonsko številko od Martina Težaka iz Metlike.

hvala

lep dan še naprej
tomaž

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 30.01.2009, 13:59

041/436-469 Martin Težak

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 30.01.2009, 15:03

rok hvala

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 30.01.2009, 15:05

notre napisal/-a:Nisem vedel da je že odprt pogovor na to temo. Hvala za obvestilo.Kkšen je nivo tekm.. pri avseniku. Se splača it al ne. Po imenu bi se reklo da ja, in kkšne kuhne pr hjih vrjetn ni ?

A mala kuhna je pa le bla.
To je moje mnenje

notre

OdgovorNapisal/-a notre » 30.01.2009, 15:57

Ja u bistvu vse skupi mal čudn zgleda če si mislu na zmagovalca. Martin težak je kolkr se mi zdi neznano ime pa je kr zmagal in to pri avseniku. Sicer pa težko sodm k nisem ne vem kako dobr frajtonar.

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 30.01.2009, 18:23

notre napisal/-a:Ja u bistvu vse skupi mal čudn zgleda če si mislu na zmagovalca. Martin težak je kolkr se mi zdi neznano ime pa je kr zmagal in to pri avseniku. Sicer pa težko sodm k nisem ne vem kako dobr frajtonar.

Mislm da ti more to dost poment da je dobu v Ljubečni zlato plaketo, v Italiji na enm tekmovanju je tut zmagu, če omenim učitla, je pa to še samo pika na i! Zoran Lupinc. Letos gre Martin tudi na svetovno prvenstvo. To če je ime znano al pa ne to sploh nima veze z izvedbo komad!
Ime ni važno!

Lp Tadej :wink:

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 30.01.2009, 19:02

Reporter napisal/-a:
notre napisal/-a:Ja u bistvu vse skupi mal čudn zgleda če si mislu na zmagovalca. Martin težak je kolkr se mi zdi neznano ime pa je kr zmagal in to pri avseniku. Sicer pa težko sodm k nisem ne vem kako dobr frajtonar.

Mislm da ti more to dost poment da je dobu v Ljubečni zlato plaketo, v Italiji na enm tekmovanju je tut zmagu, če omenim učitla, je pa to še samo pika na i! Zoran Lupinc. Letos gre Martin tudi na svetovno prvenstvo. To če je ime znano al pa ne to sploh nima veze z izvedbo komad!
Ime ni važno!

Se strinjam. Ime ni važno. Mislim, da Martin ni eden izmed tistih, ki hodijo na vsako tekmovanje in zaradi tega ga nekateri ne pozajo. Zlata palekta na Ljubečni pa pove marsikaj :).

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 30.01.2009, 19:23

rok07 napisal/-a:
Reporter napisal/-a:

Ime ni važno!

Se strinjam. Ime ni važno. Mislim, da Martin ni eden izmed tistih, ki hodijo na vsako tekmovanje in zaradi tega ga nekateri ne pozajo. Zlata palekta na Ljubečni pa pove marsikaj :).

Tle mormo še omenit da Martin veliko naredi sam!

hrči

OdgovorNapisal/-a hrči » 31.01.2009, 08:50

tudi jaz sem takega mnenja ×2 :wink:

navy

OdgovorNapisal/-a navy » 01.02.2009, 11:05

Jaz sem bil pri Avseniku in vse skupaj spremljal.
Tokrat je bila komisija tista , ki je vse skupaj zavozila.oglejte si rezultate B skupine, Kako se lahko v komisiji pri ocenjevanju dovoli razliko 10 ali celo 16 točk od enega do drugega člana komisije.Povprečje treh ocen naj bi bila končna. Absurd.Zanima me kako usposobljen in strokoven je g. Tičar, ki je podeljeval take ocene.Kot mi je znano ni še nikoli sodeloval v takih tekoovanjih.Pomoje je bilo tokrat ocenjevanje pristransko.
Moti me tudi to, da dodelijo g. iz E skupine , ki je prišel tja kot vaški godec zlato priznanje. Razumem da je g. starejši, a po mojem mnenju si zasluži priznanje za sodelovanje ne pa zlatega priznanja z 90 točkami.
Vsi ki ste bili tam ste ga gotovo slišali.
S tem so razvrednotili delo in trud vseh mladih, ki so garali za zlato priznanje.
Nočem nikogar žaliti, vendar letos je bila pri avseniku narejena napaka pri izboru članov komisije(enega). Rezultati, točke posameznih članov pri posameznem tekmovalcu vse povedo.

Martinu pa iskrene čestitke.

Reporter
Dober muzikant
Dober muzikant

OdgovorNapisal/-a Reporter » 01.02.2009, 14:49

navy napisal/-a:Jaz sem bil pri Avseniku in vse skupaj spremljal.
Tokrat je bila komisija tista , ki je vse skupaj zavozila.oglejte si rezultate B skupine, Kako se lahko v komisiji pri ocenjevanju dovoli razliko 10 ali celo 16 točk od enega do drugega člana komisije.Povprečje treh ocen naj bi bila končna. Absurd.Zanima me kako usposobljen in strokoven je g. Tičar, ki je podeljeval take ocene.Kot mi je znano ni še nikoli sodeloval v takih tekoovanjih.Pomoje je bilo tokrat ocenjevanje pristransko.
Moti me tudi to, da dodelijo g. iz E skupine , ki je prišel tja kot vaški godec zlato priznanje. Razumem da je g. starejši, a po mojem mnenju si zasluži priznanje za sodelovanje ne pa zlatega priznanja z 90 točkami.
Vsi ki ste bili tam ste ga gotovo slišali.
S tem so razvrednotili delo in trud vseh mladih, ki so garali za zlato priznanje.
Nočem nikogar žaliti, vendar letos je bila pri avseniku narejena napaka pri izboru članov komisije(enega). Rezultati, točke posameznih članov pri posameznem tekmovalcu vse povedo.

Martinu pa iskrene čestitke.

Ja meni je blo zanimivo za vidt k mi je dal Slavko Avsenik 88 točk, Lexer 89, Tičar pa 84 :?
Sj ne rečm da je kaj narobe tut sam vem zakaj sm dobil take slabe ocene, sam sm pričakovau, da bojo točke si nek v bližini...nekje skupaj...ne pa kr naekrt 84 :lol:
Bo drugo leto bulše ;)

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 01.02.2009, 16:25

Ali je bil tale Tičar - Brane Tičar, harmonikar in ustanovitelj Gašperjev (ali je bil ta ocenjevalec kdo drug z enakim priimkom)?
Lep pozdrav, Aco51!

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost