Igram.si Igram.si

ON AIR na TV Golica

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Poljanska dolina ob Kolpi
Kontakt:

ON AIR na TV Golica

OdgovorNapisal/-a rok07 » 07.01.2010, 21:45

Meni ena najboljših NZ oddaj, v kateri gosti v živo igrajo glasbene želje gledalcev. Vodi jo Maja Oderlap. Oddja je vsak četrtek ob 21.00 na TV Golica.
Trenutno nastopa ans. Roka Žlindre, priporočam ogled.

Lahko si ogledate tudi preko interneta na http://io.siol.net/ , poiščite TV Golica in to je to. :)

frikmusic
Mali godec
Mali godec
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

Re: ON AIR na TV Golica

OdgovorNapisal/-a frikmusic » 07.01.2010, 22:27

rok07 napisal/-a:Meni ena najboljših NZ oddaj, v kateri gosti v živo igrajo glasbene želje gledalcev. Vodi jo Maja Oderlap. Oddja je vsak četrtek ob 21.00 na TV Golica.
Trenutno nastopa ans. Roka Žlindre, priporočam ogled.

Lahko si ogledate tudi preko interneta na http://io.siol.net/ , poiščite TV Golica in to je to. :)
Tudi meni je tole najboljša oddaja, ker igrajo v živo in kar je je, če se zmotiš se pač zmotiš. Samo komentarji gledalcev oz. klicateljev so pa učasih da te kap. :good:
Mihelič je car

www.promobile.si

zidnidvojnik
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a zidnidvojnik » 07.01.2010, 22:31

he he gledal prvič :D

Pa enkrat se je zmotu :D No sej ni nič kej tacga tudi on je smo človek :)

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 07.01.2010, 22:39

Tisti k kličejo so res čudni včasih. Vsakič mora vsaj 3x rečt naj dajo TV potiho. Pol pa reče, ne poznam skladb, naj nekaj po njihovi izbiri, jaao 8) . Za tiste, ki ne veste kdo vse je že bil v oddaji: Igor in zlati zvoki, trio Roberta Goterja, Beneški fantje, ans. Vrt, Vesele Štajerke, Svetlin in danes Rok Žlindra. Mislim, da sem vse naštel. Poleg Vrta je prišel tudi Tine Lesjak, je z njimi odigral 2 skladbi, pri Svetlinih je pa še Stane Petrič z njimi zapel tiste skladbe, ki jih imajo posnete skupaj.
Oddaja je res super in ala vera voditeljici. Končno ena pametna na TV Golica, ki se tudi razume v NZ glasbo (medtem, ko se ostale kvazi voditeljice na TV Golica ne razumejo "ama ništa"). Je simpatična, preprosta, zgovorna in odlično vodi oddajo.
V tej oddaji se pokaže kvaliteta ansambla. Zadnjič recimo, ko je bil Goter, je en gledalec vprašal, če mu lahko zaigra Spomin na Zürich od Avsenika, brez problema vrhunsko odigral, na koncu pa zaključil z Miheličevo skladbo Rajanje na vasi.
Priporočam vam ogled vsake oddaje, ker je res super.

FranciZ
Začetnik
Začetnik
Kraj: Slovenske gorice

OdgovorNapisal/-a FranciZ » 08.01.2010, 07:06

rok07 napisal/-a:V tej oddaji se pokaže kvaliteta ansambla. Zadnjič recimo, ko je bil Goter, je en gledalec vprašal, če mu lahko zaigra Spomin na Zürich od Avsenika, brez problema vrhunsko odigral, na koncu pa zaključil z Miheličevo skladbo Rajanje na vasi.

To je res. In kako je ded 'zašvical' - se točno vidi, koliko energije treba vložiti v vsako brezhibno zaigrano skladbo... :P

frikmusic
Mali godec
Mali godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frikmusic » 08.01.2010, 08:57

rok07 napisal/-a:Tisti k kličejo so res čudni včasih. Vsakič mora vsaj 3x rečt naj dajo TV potiho. Pol pa reče, ne poznam skladb, naj nekaj po njihovi izbiri, jaao 8) . Za tiste, ki ne veste kdo vse je že bil v oddaji: Igor in zlati zvoki, trio Roberta Goterja, Beneški fantje, ans. Vrt, Vesele Štajerke, Svetlin in danes Rok Žlindra. Mislim, da sem vse naštel. Poleg Vrta je prišel tudi Tine Lesjak, je z njimi odigral 2 skladbi, pri Svetlinih je pa še Stane Petrič z njimi zapel tiste skladbe, ki jih imajo posnete skupaj.
Oddaja je res super in ala vera voditeljici. Končno ena pametna na TV Golica, ki se tudi razume v NZ glasbo (medtem, ko se ostale kvazi voditeljice na TV Golica ne razumejo "ama ništa"). Je simpatična, preprosta, zgovorna in odlično vodi oddajo.
V tej oddaji se pokaže kvaliteta ansambla. Zadnjič recimo, ko je bil Goter, je en gledalec vprašal, če mu lahko zaigra Spomin na Zürich od Avsenika, brez problema vrhunsko odigral, na koncu pa zaključil z Miheličevo skladbo Rajanje na vasi.
Priporočam vam ogled vsake oddaje, ker je res super.
Prav ta oddaja z Goterjem mi je bila najbolj ušeč se vidi da Goter rastura, praktično vse je odigral brez napake.
Igra vse kar hočeš, pri drugih svetovnih prvakih je to redkost .O Goterju sem v zadnjih letih spremenil mnenje ker mi pred leti ni odgovarjal se mi je zdelo da igra samo drkarijo. Sedaj pa Delčnjak, Mihelič, Avsenik ...
Voditeljica pa je tudi zelo luštna in se dobro znajde, oddaji bi dal oceno deset od deset.
Mihelič je car

www.promobile.si

Mojster
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Mojster » 08.01.2010, 09:19

Res fantastična oddaja ...
Tudi name je do sedaj naredil največji in najboljši vtis Robert Goter, ki je vrhunsko zašpilal vse mogoče, kar so si gledalci dobesedno izmislili.

Tudi Ans. Roka Žlindre je sinoči odigral odlično. Rok je pa dokazal, da spada med TOP harmonikarje. Res vse čestitke!!

matteo
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ljutomer

OdgovorNapisal/-a matteo » 08.01.2010, 11:50

A ve kdo če je mogoče kaka ponovitev oddaje od včeraj?
Zupan Alpe IIId

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 08.01.2010, 15:03

matteo napisal/-a:A ve kdo če je mogoče kaka ponovitev oddaje od včeraj?

Ponovitve so, samo ne vem kdaj. Bom vprašal pa javim, če pa kdo ve, pa naj napiše.

JaNi P.
Mali godec
Mali godec
Kraj: Hramše/Dobrna

OdgovorNapisal/-a JaNi P. » 08.01.2010, 15:44

Mojster napisal/-a:Res fantastična oddaja ...
Tudi name je do sedaj naredil največji in najboljši vtis Robert Goter, ki je vrhunsko zašpilal vse mogoče, kar so si gledalci dobesedno izmislili.

Tudi Ans. Roka Žlindre je sinoči odigral odlično. Rok je pa dokazal, da spada med TOP harmonikarje. Res vse čestitke!!

Tehnika je sicer pri Gotru nekoliko boljša, kar pa ne moremo reči za igranje z dušo, katere pri igranju vsekakor več pokaže Žlindra. Moje mnenje ;)

Še nekaj...opažam tudi, da je večina gostov zmenjenih in sicer glede skladb.
Nasploh pa ena najboljših tovrstnih oddaj pri nas, vse pohvale !! :D
Lp Jani

frikmusic
Mali godec
Mali godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a frikmusic » 08.01.2010, 16:10

Meni se je pa lih pri Goterju zdelo da je igral z dušo, name je naredil izjemen utis kar pa vsekakor velja tudi za Roka Žlindro in nekatere druge.
Mihelič je car

www.promobile.si

matteo
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ljutomer

OdgovorNapisal/-a matteo » 08.01.2010, 16:19

Ja se pa strinjam da so zmenjeni za določene skladbe.Ziher si vseh glih ne moreš zaželeti.To verjetno rešijo še preden gost pride v eter.To sem opazil ko so bile mislim da Vesele Štajerke.So igrale večino svoje in se mi je čudno zdelo da bi zdaj poslušalci želeli ravno samo njihove.Ziher imajo že pred oddajo en spisek skladb ki bodo jih na željo odigrali.Saj je skoraj nemogoče biti pripravljan odigrati nevem cca 300 komadov v živo.Saj ne da jih npr.Goter ne bi znal ampak vadijo jih ne.Moje mnenje.
Je pa dobra oddaja.
Zupan Alpe IIId

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 08.01.2010, 16:44

Ansambli prej pustijo režiji spisek skladb. In seveda, da bodo špilali večinoma svoje skladbe, ravno zato so tam :) . Seveda, če si kdo zaželi kaj drugega in to ne pove režiji ampak potem v eter, tudi odšpilajo.

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 10.01.2010, 16:14

Evo zdej je ponovitev.

gigi
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a gigi » 10.01.2010, 16:35

Lepa oddaja tu se vidi vrednost ansamblov in da se lahko vsak zmoti in nisem prepričan da je veliko ansamblov pripravljeno tako igrati v živo na TV.
Žal pa je da mora to izvesti TV Goliva naša nacionalka pa tera le playback.

Bomo videli kateri bodo še prišli v prihodnosti, drugače pa izjemna oddaja z preprosto voditeljico tar se spodobi za domačo glasbo.

lp
Glasba je zdravilo za dušo!!!

HDSmidi

OdgovorNapisal/-a HDSmidi » 10.01.2010, 17:07

Vrhunska oddaja!
Kar tako naprej!

jacques
Začetnik
Začetnik
Kraj: Trebnje

OdgovorNapisal/-a jacques » 10.01.2010, 18:20

Tudi jaz rad pogledam to oddajo in tudi name sta velik vtis naredila Robert Goter in Rok Žlindra. Pri igranju Goterja me je tudi presenetil zvok harmonike, ki se je res približal zvoku starejših harmonik in pa da je vse skladbe odigral z isto harmoniko. Ali pa jih je menjal, pa tega nisem opazil :) .

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 14.01.2010, 22:53

Danes so bili Slovenski muzikantje. Mislim, da je bila to najboljša oddaja do sedaj. Odlična glasba in polno humorja iz strani Šinka :D
Naslednjič bo Zreška pomlad, čez dva tedna pa ansambel Tonija Verderberja.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost