EMŠO

okcor
Začetnik
Začetnik

EMŠO

OdgovorNapisal/-a okcor » 17.11.2006, 10:32

Ja, dobro bi bilo, če bi se vsak vsaj malo predstavil. No, pa vsaj starost si zaupajmo, da vidimo, s kom imamo opravka...

Čez en teden bom dopolnil kristusova, torej za nekristjane - 33.
Uf, staramo se...

lp, D.
"Moja mnenja se mogoče spreminjajo, toda to, da imam prav, se ne spreminja.
Do uspeha ni dvigala, pot do njega vodi po stopnicah."

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 17.11.2006, 10:41

:lol: Jaz pa sem pomoje enden mlajših na forumu in sicer imam dobrih 16 let... :lol: hehe
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 17.11.2006, 10:45

Ja bo ze kar 20.......godine su prošle :P

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kraj: Velenje-okolica
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 17.11.2006, 10:48

Okcor, ga bomo pa nazdravljali za tvoj rojstni dan....Ja js sm pa nekje vmes med vami......heeh 25......:))
Igraj z dušo

cehak
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: ptuj
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cehak » 17.11.2006, 11:07

Jaz bom pa tudi 20 za dober mesec. Leta gredo pameti pa od nikjer :D

matjaž

OdgovorNapisal/-a matjaž » 17.11.2006, 11:25

JAZ SEM PA STAR 16 LET. :lol:

dolenka

OdgovorNapisal/-a dolenka » 17.11.2006, 17:51

jst pa 19... :D

Primož

OdgovorNapisal/-a Primož » 17.11.2006, 17:53

jst pa 27, ne vem ka sem čaku da nisem prej špilu, no ja sj sem kr ql, sam se pa pozna da nisem začel par let prej, sem bil bolj v atletiki

lp

Kus
Začetnik
Začetnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Kus » 17.11.2006, 17:56

jst sm pa 17, 21.3.2007 bom pa 18....hehe

:) 8)

frajtoni
Moderator
Moderator
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a frajtoni » 18.11.2006, 08:53

..no tudi jaz sem daleč od rane mladosti, sicer pa sem vzgojitelj v zavodu za ljudi z motnjo v duševnem razvoju (odrasle) - tam poskušam tudi s tzv. glasbeno terapijo, drugače pa v zavodu pojemo enostavne pesmice (tiste pač, ki si jih naši varovanci želijo) - pri njih je glasba v srcu zapisana, je največ kar jim poleg ljubezni in občutka spoštovanja lahko daš, zato bom špilal (zase in za njih) dokler bo zdravje dalo, dokler bodo prsti "leteli"...
Kar pa se tiče še mojega mnenja o tekmovanjih, sem na le teh že slišal veliko preveč popolnoma izumetničenih lepih pesmi, nafilanih z nekimi odvečnimi (skazi) figurami.....ne to ni zame (za to mi popolnoma "dol visi") - seveda pa spoštujem vsakega, ki se je prijavil na tekmovanje in kaj dosegel ali pa ne..... Rad imam glasbo, lep ritem (to ne pomeni metronomsko izdelan) temveč, mehak, podoben valovanju.... O novih velemojstrih frajtonarce, ki še "znajo" ali "pač ne" zaigrati stare komade s ta pravim filingom pa bom mnenje kar zase zadržal.... :wink:
Vsekakor pa sem izredno vesel tega foruma, vsa čast idejnemu vodji, seveda tudi projektnemu ter vsem tehničnim kadrom, ki so prispevali svoje znanje.... Seveda moram pohvaliti tudi "forumaše", ki s svojimi kritikami, pohvalami, mnenji in deljenjem izkušenj ogromno prispevajo k spoznavanju frajtonarce kot take, njihovi kvaliteti,....ter seveda vsem ostalim, ki prispevajo skladbe, odgovarjajo na različna vprašanja,.... Tak forum je bil NUJEN, tudi na nas je naloga, da ga še bolj razširimo med ljudi,... Imam občutek, da bo tale forum zaživel najbolj med vsemi forumi, ker ga bomo z dušo in srcem "filali" ter vzdrževali :D
frajtonarca je prava stvar...

dsmon

OdgovorNapisal/-a dsmon » 18.11.2006, 13:37

No, vesel sem da sem najdu ta forum, ker sem v Avstraliji to je skoraj moj edini stik z svetom narodnezabavne glasbe v Sloveniji.

Zaradi teme, pa naj še dodam to da sem 21 let, pa živim v Adelajdu, v Avstraliji :)

varena
Večji godec
Večji godec
Kraj: gorenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a varena » 18.11.2006, 14:30

Js sm jih tud 25, pa tut ne vem, kva de nism že prej začeu špilat, k mam že skoz rad to glasbo. Ja skoz se mi je kr zdel, de je to za mene pretrd oreh, da bi se tega podstopu. Pa sm se :lol:

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 19.11.2006, 12:28

Mislim, da sploh ni pomembno. kdaj začneš s harmoniko. Če je taprava volja se vse da...Res je, da nekdo, ki igra harmoniko že deset let, veliko bolj izkušen, ker ima že kar nekaj kilometrine za sabo...Vendar pa to sploh ni bistvenega pomena. Poznam ljudi, ki so v treh, štirih letih naredili toliko na harmoniko. kar nekdo ni naredil v desetih letih. To pa je zaradi tega, ker so imeli hudičevo močno voljo za trenirat, igrali so z dušo in imeli so posluh in občutek za harmoniko...Vse se da....Js osebno učim enega gospoda, ki je že v pokoju in se je harmoniko začel učiti na stara leta...SEdaj je star že 60....Vendar prej mu ni bilo dano, oziroma ni imel možnosti, da bi igral, ker nikoli ni bilo časa ali pa denarja, da bi si kupil harmoniko. Sedaj pa je začel igrati samo za svojo dušo in se je ta možakar v enem letu naučil ogromno in prav lepo zaigra...Tako, da samo vztrajen je potrebno biti...:))

Frajtoni.............
Veliko sem že igral za ljudi s posebnimi potrebami...Večkrat sem šel zaigrati s harmoniko v dom upokojencev, igral sem fantu, ki je teraplegik in bi vse dal za glasbo, in pa skupini ljudi, ki so shizofreniki...Ne morem povedati kako močno ti ljudje cenijo glasbo in kako močno jim pomaga glasba pri njihovih težavah, zato pa je res dobro, da jim kdaj zaigraš s frajtonarico....še tako naprej.....

Lep pozdrav....
Igraj z dušo

Kiki
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Kiki » 19.11.2006, 12:46

ZA GLASBO NI NIKOLI PREPOZNO! :wink:
Od moje mame teta je stara 80 let!! Igra še nekaj časa harmoniko, AMPAK SE JE SEDAJ ZAČELA UČITI PO novejšem načinu (brez cukanja!)!!!! Ima pa takšno voljo da najmanj 1 uro na dan trenira!!! Js ne morem verjet! :wink: Če ŽENSKA igra pri 80ih in se še zraven uči!! Potem vidiš da ni nikoli prepozno! :roll:
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 19.11.2006, 13:08

Kiki a jo ti treniraš?
Igraj z dušo

Kiki
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Kiki » 19.11.2006, 13:15

Tud malo!! Samo bolj počasi gre v glavo... Sam to tak ni problem zame! Odvisno kolk mam časa pol js grem k njej pa ji kaj pokažem, drgač pa še drugi kj... :wink:

frajtoni
Moderator
Moderator
Kraj: CELJE

OdgovorNapisal/-a frajtoni » 19.11.2006, 16:17

Vaški godec.... se strinjam naši varovanci oz. ljudje s "posebnimi" potrebami so ponavadi daleč najboljša publika (srčni, odkriti...), me veseli, da tudi ti kdaj napolniš njihovo dušo (in s tem tudi svojo) razdeliš dobro voljo in energijo med ljudi.....tudi tebi velja.....le tako naprej :)
frajtonarca je prava stvar...

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 19.11.2006, 21:54

Res je kot praviš!Veliko bolj znajo ceniti glasbo kot pa kdorkoli drug. In ne da se opisat občutkov, ki te navdajajo, ko jim kaj zaigraš in vidiš kako so srečni zaradi tega....Nekaj najlepšega res...
Igraj z dušo

Kiki
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Kiki » 20.11.2006, 15:52

Tud js sem igral v nekem domu z ljudmi z posebnimi potrebami (v okolici Pirešice-Celje-Velenje-Arja Vas...) Res je da ti ljudje zelo radi prisluhnejo tej muziki in se tudi ukvarjajo z njo ter so zelo veseli ko jim kdo zaigra...

Vaški godec
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Vaški godec » 24.11.2006, 09:40

prijateljica ima brata, ki je prizadet, vendar pa ko zaigram se točno vidi kako čuti glasbo, veliko bolj kot marsikateri drug človek...Tolk znajo spoštvat in cenit glasbo ti ljudje....
Igraj z dušo

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost