Novi spomini

ivan_jan
Večji godec
Večji godec
Kraj: Postojna (skoraj)

OdgovorNapisal/-a ivan_jan » 21.12.2008, 14:56

verjetno je le kak poslušalec atomik harmonikov :lol:
Le enkrat sem božal te nežno,
ti s prsti šel skozi lase,
oh, kaj vse bi dal, da lahko bi
k tebi še kdaj vrnil se.

geconja
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a geconja » 21.12.2008, 21:01

VelikiBu napisal/-a:In prav tu,dragi Aco, pri tem vprašanju si padel na testu IQ! Meni takšni majstri kot so N. Spomini in njim podobni niso nič kaj pri srcu,in sem pač postavil vprašanje,ki ga očitno ne razume vsak,zadnji pa ti Aco!
Že pred časom sem vprašal na podobnem forumu,koliko časa še morajo igrati Slapovi,in želja se mi je hitro izpolnila,čez teden dni so končali svojo jokajočo pot! In ker je blizu božični čas,mi mogoče božiček še tole željo izpolni!
Če lahko vsak hvali,kar se mu zdi,lahko tudi jaz kritiziram tisto,kar pač meni ni všeč! Aja,koliko časa še morajo pa Modrijani in Spev igrat?
Še niso naredili dovolj škode?

Si pa eden redkih, ki ne mara Modrijanov...
Žveglič CFB 2009

cehak
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: ptuj
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cehak » 21.12.2008, 22:42

Jaz pa mislim, da če si muzikant moras pokazat do vseh ansamblov neko strpnost....ker sigurno je vsak vlozil kar veliko dela do tega, da je nekaj ustvaril...sem pa opazil, da je prav med muzikanti največ hinavcine in laži-kar pa je zelo žalostno....

blockhd

OdgovorNapisal/-a blockhd » 22.12.2008, 17:22

VelikiBu napisal/-a:In prav tu,dragi Aco, pri tem vprašanju si padel na testu IQ! Meni takšni majstri kot so N. Spomini in njim podobni niso nič kaj pri srcu,in sem pač postavil vprašanje,ki ga očitno ne razume vsak,zadnji pa ti Aco!
Že pred časom sem vprašal na podobnem forumu,koliko časa še morajo igrati Slapovi,in želja se mi je hitro izpolnila,čez teden dni so končali svojo jokajočo pot! In ker je blizu božični čas,mi mogoče božiček še tole željo izpolni!
Če lahko vsak hvali,kar se mu zdi,lahko tudi jaz kritiziram tisto,kar pač meni ni všeč! Aja,koliko časa še morajo pa Modrijani in Spev igrat?

Škode komu, točno? Ne vem zakaj, ampak se mi zdi, da si pristaš kvintetov, ter da se škoda dela njim... V kakem smislu?

FrEaK
Večji godec
Večji godec
Kraj: Breg - Omre
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a FrEaK » 22.12.2008, 18:43

blockhd napisal/-a:

Škode komu, točno? Ne vem zakaj, ampak se mi zdi, da si pristaš kvintetov, ter da se škoda dela njim... V kakem smislu?

Tega tudi jaz ne razumem...Kakšno škodo pa naj bi naredli...???
Žveglič C-F-B, 2009

SABLA
Začetnik
Začetnik
Kraj: Kamnik

OdgovorNapisal/-a SABLA » 24.12.2008, 18:02

Najprej ko sem bral poste od VelikegaBu-ja moram priznat da sem se nasmejal do solz, kajti tok res po pravici povedano neumnih komentarjev še nism bral.....
VelikiBu napisal/-a:Že pred časom sem vprašal na podobnem forumu,koliko časa še morajo igrati Slapovi,in želja se mi je hitro izpolnila,čez teden dni so končali svojo jokajočo pot! In ker je blizu božični čas,mi mogoče božiček še tole željo izpolni!

Slapovi da so imeli jokajočo pot. Dej VelikuBU, k bi ti tok vložu v narodnozabavno glasbo kot so oni bi pa drgač govoru. Igral so celih 16 let če se ne motm....pa cela SLO jih pozna.

Pa tole o Modrijanih in Spevu se mi je utrnlo eno vprašanje zate. Kater ansambel ti je sploh všeč, pa zakaj da bi bli oni za škodo. K boš ti kdaj tok nredu se pa oglas pr men...
Ob vseh teh komentarjih mi je prišlo na mislu da zakaj si se sploh registreru sm gor ker zgleda nisi ljubitelj narodnozabavne muske. In se strinjam z Acota..da je tvoj IQ pod lediščem ....
Frajtonarca dela raztur

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Blaž » 05.07.2009, 12:48

Evo nov videospot že na Youtube:

http://www.youtube.com/watch?v=-OxM1Buyx8I
Rutar tolminka, 2007Slika

attilaz
Večji godec
Večji godec
Kraj: SLO
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a attilaz » 06.07.2009, 07:30

Pohvalna glasba, petje vodilnega pevca zelo lepo, enostavno, brez naprezanja... sem gledal Polje, gdo bo tebe ljubil. Če je pa kej grdo na muzikantu je pa to da se neurejen pojavi na špilu. pa ne sam na špilu, na koncertu, ki ga predvaja televizija!!! Mene bi blo sram nastopat tako neobrit. Vsaj stranske bi si lohk uredil tist puh. Drgač pa zelo pohvalno.
...

Ibanez RG
Večji godec
Večji godec
Kraj: Ljubljana
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Ibanez RG » 06.07.2009, 22:11

8) Ko bo @attilaz velik, bo kozmetičar. :wink:
Harmonika Prostor C'F'B'

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Blaž » 06.07.2009, 22:40

:lol: :lol:

attilaz
Večji godec
Večji godec
Kraj: SLO
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a attilaz » 07.07.2009, 19:13

Stari sam ful dobra ideja :lol:
...

gregorčič urška
Začetnik
Začetnik
Kraj: novo mesto

Re: Novi spomini

OdgovorNapisal/-a gregorčič urška » 25.04.2010, 08:44

zame so najboljši!!!!!
jzt poznam use člane in pri harmonikašu se učim igrt harmonko.fil dobr uči!!!!! :) :) :)

gregorčič urška
Začetnik
Začetnik
Kraj: novo mesto

Re:

OdgovorNapisal/-a gregorčič urška » 25.04.2010, 08:45

fraygregi napisal/-a:Zakon komad. :)
Je biu kdo na promociji novga cd-ja Postoj dekle?
Js sm biu pa morm rečt da je blo zakon. :P

jzt sm bla na usem, in blo je zakon!!!!!! :)

Blaž
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

Re: Novi spomini

OdgovorNapisal/-a Blaž » 02.08.2010, 18:00

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost