Mladi dolenjci

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

Mladi dolenjci

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 30.09.2007, 19:21

Sem pa tja se je govorilo o njih, svoje teme pa nimajo, čeprav sem mnenja da si jo "zaslužijo". So odličen trio, samo v zadnjem času ni kaj preveč slišat o njih. Morda je bila vzrok poškodba harmonikarja? :roll: :wink:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 30.09.2007, 19:31

Men so zlo všeč, ker imajo res dobre skladbe :D
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

fraygregi

OdgovorNapisal/-a fraygregi » 30.09.2007, 19:58

Nimam pripomb nad njimi.Zakon. :P
Sploh komad Polka more bit okrogla mi je ful zakon.Kratko in jedernato. :lol: :)

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 30.09.2007, 20:01

Dober komad ja :lol:
"Trenutno sedemnajsttisočglava množica čaka, da me vidi, nekako tako kot papeža. Prišel bom, kajti rad imam te ljudi. Še poprej pa bi prosil za skormen honorar. Hvala lepa!" (Vinko Šimek pred nastopom na Goterjevi promociji)

Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a Jordan » 30.09.2007, 20:52

Fantje so zelo aktivni. Polno veselic in ostalih nastropov imajo :wink:

Janch

OdgovorNapisal/-a Janch » 01.10.2007, 17:48

Ka pa je blo s harmonikarjem?

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 01.10.2007, 17:53

Mislim, da je imel zlomljeno nogo :shock: :wink:

Marko

OdgovorNapisal/-a Marko » 01.10.2007, 18:49

muzikant33 napisal/-a:Mislim, da je imel zlomljeno nogo :shock: :wink:

ja tomaž je mel fentano nogo samo je vseeno špilal sede na veselicah =) drugač majo ful veselic ja pa nastopov skor vsak dan... juter grem spet na vaje k njemu po 4rih mescih :twisted:

stajerka

OdgovorNapisal/-a stajerka » 10.11.2007, 19:52

Men so Mladi Dolenjci najboljši ansambel na slovenski glasbeni sceni! Saj ne rečm, da drugi niso, samo ti so pa res neki posebnga. Men so njihove skladbe zlo ušeč, špilajo in pojejo fenomenalno...Na veselicah so pa itak pravi sončki na odru...pa njihovi glasovi...res znajo nardit fešto..enkratni so, res!!! Upam, da bodo še nardili velik dobrih skladb...
Pa njihova največja uspešnica Nocoj je druga rekla mi, ki je res ful dobra pesm...mislim, da jo že zna skor vsak drugi slovenc zapet.. :wink:
No toliko mnenja o njih :wink:
papa

geconja
Večji godec
Večji godec
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a geconja » 10.11.2007, 22:08

stajerka napisal/-a:Men so Mladi Dolenjci najboljši ansambel na slovenski glasbeni sceni! Saj ne rečm, da drugi niso, samo ti so pa res neki posebnga. Men so njihove skladbe zlo ušeč, špilajo in pojejo fenomenalno...Na veselicah so pa itak pravi sončki na odru...pa njihovi glasovi...res znajo nardit fešto..enkratni so, res!!! Upam, da bodo še nardili velik dobrih skladb...
Pa njihova največja uspešnica Nocoj je druga rekla mi, ki je res ful dobra pesm...mislim, da jo že zna skor vsak drugi slovenc zapet.. :wink:
papa

Se popolnoma strinjam s tabo.[/b]

8laz

OdgovorNapisal/-a 8laz » 23.03.2008, 17:58

Zelo so mi všeč. Pri meni doma jih poslušata tudi mama in oče

Kavas

OdgovorNapisal/-a Kavas » 03.04.2008, 12:58

vsak jim čast kot tudi drugim mlajšim ansamblom ki so prišli in še prihajajo

cukc

OdgovorNapisal/-a cukc » 03.04.2008, 22:11

meni so tudi zelo všeč....se kar rad naučim kakšno njihovo:D

FrEaK
Večji godec
Večji godec
Kraj: Breg - Omre
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a FrEaK » 04.04.2008, 20:31

mladi dolenjci so zakon majo take fajn muzike:D
Žveglič C-F-B, 2009

muzikant

OdgovorNapisal/-a muzikant » 08.04.2008, 15:25

stajerka napisal/-a:Men so Mladi Dolenjci najboljši ansambel na slovenski glasbeni sceni! Saj ne rečm, da drugi niso, samo ti so pa res neki posebnga. Men so njihove skladbe zlo ušeč, špilajo in pojejo fenomenalno...Na veselicah so pa itak pravi sončki na odru...pa njihovi glasovi...res znajo nardit fešto..enkratni so, res!!! Upam, da bodo še nardili velik dobrih skladb...
papa

Ubistvu je vse res kar si napisala štajerka, sploh to s pesmijo nocoj je druga rekla! To je res neverjetno! Povsod kjer jo igram vsi jo znajo zapet, torej ta pesem je že skoraj kot pesem v dolini tihi! Drgač pa mi je zelo dobra njihova izvedba pesmi meni ni za bogatijo! To je res fenomenalna pesem, za zepet je čudovita, besedilo je super skratka izvedba mi je boljša kot pri slaku --> slak preveč vleče.... :roll:

MAGO
Začetnik
Začetnik
Kraj: SLOVENIJA

OdgovorNapisal/-a MAGO » 29.08.2009, 19:05

Ja Mladi Dolenci so bend ,ki v živo špilajo tako kvalitetno ,kot na posnetkih,res so zakon,popolnoma se strinjam s štajerko.

l.p.

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost