Komad ki se vam je zameru

Vse o notah, tablaturah, učiteljih itd.
andre

OdgovorNapisal/-a andre » 09.09.2008, 17:18

men pa pr Nocoj je druga rekla mi- Zakluček. prepočasa ga zašpilam

Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 09.09.2008, 17:30

zabrnek napisal/-a:
Malinuc napisal/-a:Meni pa so se že kar vse malo zamerile, ker enostavno NOBENE ne zaigram kakor bi jo želel.
Sploh ne vem več kaj naj naredim.
Vadim cel mesec en komad, ga posnamem in na koncu je isto kot je bilo en 5. dan.
In mi gre to že počasi na živce.
Čeprav odnehal pa ne bom nikoli.

Kaj a se zmer kj zmotiš, ali ti pač ni všeč kako se sliši vse skup?

lp

Ni mi všeč kako se sliši vse skupaj. :?
Slika

mihec

OdgovorNapisal/-a mihec » 09.09.2008, 18:03

Malinuc, že večkrat sem pomislil na isto kot ti, še posebej ko sem videl koga v živo, ki je igral res odlično in je bil še učenec.
Ampak je potem kakšna 2, 3 dni hudo potem pa kar pozabiš...sploh pa pomaga če od kje slišiš kakšno pohvalo :wink:

zabrnek
Mali godec
Mali godec
Kraj: Lom pod Storžičem
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a zabrnek » 09.09.2008, 18:19

mihec napisal/-a:Malinuc, že večkrat sem pomislil na isto kot ti, še posebej ko sem videl koga v živo, ki je igral res odlično in je bil še učenec.
Ampak je potem kakšna 2, 3 dni hudo potem pa kar pozabiš...sploh pa pomaga če od kje slišiš kakšno pohvalo :wink:

Ja je res tko...ko slišiš nekoga ki res trga ti je ful smotan. Ko pa sam spilas ti je pa fajn k se nekj naucis pa tko. Js zmer recm k vidm d en ful zna, da to bom js tut enkt....glede na to d nimam se nekj velik kilometrine.

lp
-Zorc power-

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 09.09.2008, 21:07

To je nekaj čisto normalnega! Vedno imej v glavi, da boš ti še boljši od njega, in se počasi vzpenjaj! Še nihče se ni rodil pameten!
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 10.09.2008, 14:41

Verjetno bom res enkrat tudi jaz dobro igral ampak najhuje je, ko slišim druge, ki igrajo enako dolgo kot jaz pa igrajo veliko bolje.
In to, da ne vem kako popravit kar me muči.
Je pa res, da sem čisti samouk in je še težje vse skupaj.
Slika

zabrnek
Mali godec
Mali godec
Kraj: Lom pod Storžičem
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a zabrnek » 10.09.2008, 15:17

Malinuc napisal/-a:Verjetno bom res enkrat tudi jaz dobro igral ampak najhuje je, ko slišim druge, ki igrajo enako dolgo kot jaz pa igrajo veliko bolje.

Vidiš, to sem hotu napisat. Pri nas samoukih lahko traja dlje, da sploh pogruntamo sistem not..in podobnih reči. Zato pa lahko nekdo, ki spila enako dolgo, ali še manj časa pri nekom, bolše špila.
Js zmer sam rečem...če bi se jes pri nekom učil bi biu že kt Mihelič..heheheh...mal heca more bit.
Drugač pa itak špilam za sebe. Če me pa ker rad posluša mu pa z veseljem zašpilam.

lp
-Zorc power-

dejan1000
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Lenart v Slovenskih Goricah

Re: Komad ki se vam je zameru

OdgovorNapisal/-a dejan1000 » 06.11.2010, 18:34

Jaz pa se ubadam z Avsenikovimi Zlatimi zvoki. Nekaj tonov v prvem in drugim delu ne znam pravilno zaigrat. Jezim se tudi z tretjim delom Švicarskih Alp iz z prvim delom Pod Špikom (tudi Avsenik). :D :D

lovran
Začetnik
Začetnik

Re:

OdgovorNapisal/-a lovran » 09.11.2010, 20:11

gunserman napisal/-a:
geconja napisal/-a:
janez.j napisal/-a:kmetič praznuje 2 del mi še vedno ne gre zmeraj tako kot bi moral :oops:

x2 :oops:

x3

x4
Tolar cfb; l.2009

iskra
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a iskra » 16.11.2010, 09:19

Usak komad je po svoje težk...se ga pa naučiš pa ni več...;) ;) ;) sam špilat je treba to je to ;) čimveč cajta uzet :P
Melodija Violeta III, Apollo DJB100STR

SwIfty
Večji godec
Večji godec

Re:

OdgovorNapisal/-a SwIfty » 19.11.2010, 11:07

Malinuc napisal/-a:Verjetno bom res enkrat tudi jaz dobro igral ampak najhuje je, ko slišim druge, ki igrajo enako dolgo kot jaz pa igrajo veliko bolje.

To je res. Vcasih pomaga si razsiriti malo lasten repertuar igranja, npr. igras to kaj drugi ponavad ne igrajo. Ce govorim za sebe, igram prakticno popolnoma netehnicno pa se nenatancno po vrhu, to velja predvsem za tezje tehnicne komade. Nekaj casa sem se sekiral glede tega, ker ni in ni slo, enostavno pa ni bilo prave volje do komadov kot jih imajo: Lupinc, Goter, Novato... Zato ti povem, igraj tisto kar zelo rad poslusas to je kljuc. Sam igram vecina stare komade, Slak obvezno, Delcnjak, Grnjak, Flere, Maksa Kumra... in ti povem, da ljudje vidijo kako z srcem si pri stvari ob preigravanju teh komadov in to je najlepse. Danes bi pa vsi samo nekaj zakomplicirali da bi bilo po njihovo dobro, izpade pa... kak za koga - zame ziher neprijetno. Skratka igraj tisto kar imas rad, pa bos zmagal, pa naj zveni se tako slabo, za nekoga drugega pa bo to milina, ker mogoce komada ze ni slisal kakih 20 let. :lol:

lp

podkrpanovolipo
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a podkrpanovolipo » 15.01.2011, 10:14

Mihelič med krošnarji 2 del :)
je kr :)

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 2 gostov