RAČUNALNIŠKI PROGRAM LTK

Vse o notah, tablaturah, učiteljih itd.
Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 07.04.2008, 14:12

Kaj pa si je zapomnil?
A sem jaz kaj spregledal :)
Sicer imam pa tudi jaz 1. in 2. CD.
Na 2. so vse pesmi iz 1. tako da kupite samo 2., če imate namen.
Je pa večina pesmi narodnih.
Slika

Kavas

OdgovorNapisal/-a Kavas » 08.04.2008, 06:09

no po mojem si je že nekaj zapomnil
tako da naj sam pove če si je kaj zapomnil z igranjem na tipkovnico

damjan
Začetnik
Začetnik
Kraj: celje

OdgovorNapisal/-a damjan » 02.09.2008, 15:47

hmm... če se že kdo misli naučiti igrati frajtonerco preko računalnika priporočam goterjev program vsln, sicer pa se oba programa niti pod razno ne moreta kosati s učiteljem. jaz sem se učil po programu štiri mesece, sedaj pa že dva meseca učim pri učitelju in od programa sem odnesel 20% (napačnega !!!!) znanja, ostalo pa od učitelja. sicer pa če bi do želel imet program ltk naj mi piše in mu ga podarim-originalnega seveda!
...le eno okno še odprto je.... PARAPAPA..... na njem slonelo....

mihec

OdgovorNapisal/-a mihec » 02.09.2008, 16:03

damjan napisal/-a:hmm... če se že kdo misli naučiti igrati frajtonerco preko računalnika priporočam goterjev program vsln, sicer pa se oba programa niti pod razno ne moreta kosati s učiteljem. jaz sem se učil po programu štiri mesece, sedaj pa že dva meseca učim pri učitelju in od programa sem odnesel 20% (napačnega !!!!) znanja, ostalo pa od učitelja. sicer pa če bi do želel imet program ltk naj mi piše in mu ga podarim-originalnega seveda!

Lepo si to povedal! Čeprav boš mogoče kdaj ugotovil da ti je tudi učitelj kakšen prijem narobe pokazal ali pa malo drugače kot je v originalu in ga boš popravil. Vsi pač ne moremo vedeti vsega :wink: , od učitelja pa je odvisno koliko teh napak bo napravil.
LTK in VSLN je pa velika razlika tako v stilu učenja kot v prijemih!

jakarozman

OdgovorNapisal/-a jakarozman » 20.12.2008, 15:20

Jaz bi bil kandidat, bi imel katerega koli od programov, če ima kdo na razpolago ali možnost kam uploadat, najraje bi pa kar oba preizkusil.

Hvala,
LP

GOJZER

ltk

OdgovorNapisal/-a GOJZER » 23.12.2008, 12:18

.........ti bi imel mi vsi bi imeli .............še nisi slišal, da se takšni in drugačni programi ne delijo res je da je BOŽIČ ................vidiš piši Božičku in morda bo prinesel.

lepe preznike prijatelji

damjan
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a damjan » 26.12.2008, 16:55

ja no.... mogoče pa ni tako slab program, ampak za začetnike pa res ni.... malo je treba imeti podlage..... he he.... sem bil pa jaz božiček, ker sem podaril nekomu ta program....

LENKA
Začetnik
Začetnik
Kraj: Šentjernej

OdgovorNapisal/-a LENKA » 27.12.2008, 19:07

Evo jaz imam ta program, in moram rečt da se da tut nekaj naučit iz njega! Seveda ni isto, kot kakšen učitelj se pa da no! Sicer sem šele čisto nova v igranju frajtonarce ampak vseeno menim, da vsaj osnove nam mora nekdo ki to obvlada pokazat.

lep večer!:p
HARMONIKA JE VEDNO ZVESTA, NIKOLI ME NE GOLJUFA:)

damjan
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a damjan » 30.12.2008, 22:33

LENKA napisal/-a:Evo jaz imam ta program, in moram rečt da se da tut nekaj naučit iz njega! Seveda ni isto, kot kakšen učitelj se pa da no! Sicer sem šele čisto nova v igranju frajtonarce ampak vseeno menim, da vsaj osnove nam mora nekdo ki to obvlada pokazat.

lep večer!:p

se podpišem pod to !!!!!

LENKA
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a LENKA » 30.12.2008, 23:45

evo jaz sem se 2 komada naučila z pomočjo tega programa, sam sem se ravno danes zmenila z enim učiteljem da začnem pri njemu se učit ker je 1000% boljš za začetnike! Ker po pravici povedano, še vedno mi ni jasno kako bom igrala, k mamo še te base zraven, ker ne dohajam vsega naenkrat pritiskat! hehe:p papa

urban
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Kamnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a urban » 30.12.2008, 23:58

LENKA napisal/-a:evo jaz sem se 2 komada naučila z pomočjo tega programa, sam sem se ravno danes zmenila z enim učiteljem da začnem pri njemu se učit ker je 1000% boljš za začetnike! Ker po pravici povedano, še vedno mi ni jasno kako bom igrala, k mamo še te base zraven, ker ne dohajam vsega naenkrat pritiskat! hehe:p papa

To ti bo kar naenkrat potegnilo, boš videla. Še vsakemu je uspelo. :) Začetki so vedno težki. Moraš pa imeti voljo in potrpljenje.

lp,
Urban
Melodija, letnik 1983, B-Es-As
Grilc, letnik 2007, C-F-B

LENKA
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a LENKA » 31.12.2008, 16:16

ja saj bo moralo potegnit, k drugače bom jokala! hehe
Z veliko vaje in volje mi bo uspelo:)

Aco
Večji godec
Večji godec
Kraj: Dolenjska
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Aco » 31.12.2008, 19:28

urban napisal/-a:
LENKA napisal/-a:evo jaz sem se 2 komada naučila z pomočjo tega programa, sam sem se ravno danes zmenila z enim učiteljem da začnem pri njemu se učit ker je 1000% boljš za začetnike! Ker po pravici povedano, še vedno mi ni jasno kako bom igrala, k mamo še te base zraven, ker ne dohajam vsega naenkrat pritiskat! hehe:p papa

To ti bo kar naenkrat potegnilo, boš videla. Še vsakemu je uspelo. :) Začetki so vedno težki. Moraš pa imeti voljo in potrpljenje.

lp,
Urban

jaz sm se tud neki matral pol pa mi je kr ratalo pr drugi uri :D
Glasba je razlog, razlog je veselje, to moje je življenje
Dečman - 2008 - C F B
Moji posnetki:
http://aco.byethost14.com/muska/

damjan
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a damjan » 15.02.2009, 19:36

ta program si lahko sedaj brezplačno potegnete iz blinka. če bi ga kdo rad imel, pa ga še nima. lp

_johan_
Začetnik
Začetnik
Kraj: dolenjska

OdgovorNapisal/-a _johan_ » 16.02.2009, 15:11

damjan napisal/-a:ta program si lahko sedaj brezplačno potegnete iz blinka. če bi ga kdo rad imel, pa ga še nima. lp

kk jih to dol potegneš???
zdej sm se regristreru pol pa ne vem kk dol potegneš da dela :oops:

damjan
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a damjan » 16.02.2009, 15:48

na blinku ga poiščeš, potem pa klikneš tam, kjer piše "POTEGNI GA", sam moraš pa imet na računalniku naložen program za downloadat (če ga nimaš si ga lahko namestiš na naslednji povezavi http://www.bitlord.com/download.php ) to je to :) :lol: :D :D

_johan_
Začetnik
Začetnik
Kraj: dolenjska

OdgovorNapisal/-a _johan_ » 16.02.2009, 16:01

damjan napisal/-a:na blinku ga poiščeš, potem pa klikneš tam, kjer piše "POTEGNI GA", sam moraš pa imet na računalniku naložen program za downloadat (če ga nimaš si ga lahko namestiš na naslednji povezavi http://www.bitlord.com/download.php ) to je to :) :lol: :D :D

hvala
se že dol vleče :D :lol: :D
a to tud na partisu dela???

damjan
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a damjan » 16.02.2009, 20:27

ne vem, na partisu nisem gledal, sam mora bit isto....

yanezm
Začetnik
Začetnik
Kraj: Koper

OdgovorNapisal/-a yanezm » 20.02.2009, 23:37

Glede na to, da sem se začel učit proti koncu lanskega leta in to sam, sem iskal, kaj bi mi bilo v pomoč. Naložil sem si DEMO verzijo in zadeva je uporabna. Potem pa sem našel DEMO verzijo VSLN in je uporaben še bolj. V dolini tihi se že čuje po hiši in okolici.. Pravijo, da ni slabo, saj si pred dvema mesecema harmonike še oprtat nisem znal:P :lol:
Zadnjič spremenil yanezm, dne 20.02.2009, 23:56, skupaj popravljeno 1 krat.

Malinuc
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: Postojna
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Malinuc » 20.02.2009, 23:55

Enako sem jaz začel. :)
Skoraj nič nisem vedel o harmoniki, prvič sem jo imel na sebi ko smo jo nabavili. In potem sem kupil ta program LTK, ki ostaja moj edini učitelj.
Je pa VSLN veliko boljši, če se že učiš s pomočjo programa.
Pa tudi dražji...
Slika

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost