PŠK Band live z Štuka MB, Zobl žur 4.12. 2007

viktorija

OdgovorNapisal/-a viktorija » 11.12.2007, 17:18

kiki!?!? jaz sem tudi ne prlekinja :lol: jaz sem štajerka :) pa bom se potrudla da boš tudi ti razumel!
bo vredu tak?:) se opravičujem :P :)

rok07
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Poljanska dolina ob Kolpi
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a rok07 » 11.12.2007, 17:31

Ampak res ej...se moraš kr mučit, da prebereš :). tote štajerke...

Aco51
V.I.P.
V.I.P.

OdgovorNapisal/-a Aco51 » 11.12.2007, 17:51

viktorija napisal/-a:kiki!?!? jaz sem tudi ne prlekinja :lol: jaz sem štajerka :) pa bom se potrudla da boš tudi ti razumel!

Viktorija ...Saj Kiki te razume. Piše (prosi te ) v imenu vseh nas ostalih sodelavcev in obiskovalcev foruma!. Pa ne gre se za to, da te nebi razumeli, ampak smo v Sloveniji in potrebno je pisati vsaj piribližno slovnično pravilno - ne pa tako kot v Srbiji (na balkanu) ko pravijo " piši kao što govoriš":
Ne napiše se takole:"jaz sem tudi ne prlekinja " ampak: jaz sploh nisem iz prlekije!
Ne napiše se takole:"pa bom se potrudla da boš tudi ti razumel" Ampak: Potrudila se bom, da boste vsi razumeli.
Ne napiše se takole:"bo vredu tak" ampak: Ali bo v redu takole?
Aco51
Pripis:
Viktorija - to ni namenjeno le tebi ampak vsem, ki pišejo v forume narečno (kakor, da je za internet vse dobro - si mislijo: če ti ni kaj prav, pa tega ne beri!)
Zadnjič spremenil Aco51, dne 11.12.2007, 17:57, skupaj popravljeno 2 krat.

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 11.12.2007, 23:34

Aco51 napisal/-a:
viktorija napisal/-a:kiki!?!? jaz sem tudi ne prlekinja :lol: jaz sem štajerka :) pa bom se potrudla da boš tudi ti razumel!

Viktorija ...Saj Kiki te razume. Piše (prosi te ) v imenu vseh nas ostalih sodelavcev in obiskovalcev foruma!. Pa ne gre se za to, da te nebi razumeli, ampak smo v Sloveniji in potrebno je pisati vsaj piribližno slovnično pravilno - ne pa tako kot v Srbiji (na balkanu) ko pravijo " piši kao što govoriš":
Ne napiše se takole:"jaz sem tudi ne prlekinja " ampak: jaz sploh nisem iz prlekije!
Ne napiše se takole:"pa bom se potrudla da boš tudi ti razumel" Ampak: Potrudila se bom, da boste vsi razumeli.
Ne napiše se takole:"bo vredu tak" ampak: Ali bo v redu takole?
Aco51
Pripis:
Viktorija - to ni namenjeno le tebi ampak vsem, ki pišejo v forume narečno (kakor, da je za internet vse dobro - si mislijo: če ti ni kaj prav, pa tega ne beri!)

No med tem ko sem bil v šoli ti je Aco51 razjasnil stvar, zakaj sem te opozoril! Sem moderator na forumu, in sem eden izmed prvih (če ne prvi), ki opozarja na takšne stvari! Tvoje prispevke bi lahko tudi izbrisal! Sedaj ti je Aco51 razložil bolj natančno kako in zakaj sem te opozoril, zato HVALA! Pa brez zamere! Ne delam to zato ker sam ne razumem, delam v KORIST FORUMA!!! Lp, Kiki
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

Kiki
Moderator
Moderator
Kraj: VELENJE-Vinska Gora

OdgovorNapisal/-a Kiki » 11.12.2007, 23:37

Zadnja nesmiselna sporočila so bila izbrisana!! LP, Kiki
Glasba mi pomeni vse, z njo življenje se začne!!!! V meni nikdar ne zamre, je kot daljni lep spomin, ki zveni še ko zaspim!

prlek.

OdgovorNapisal/-a prlek. » 12.12.2007, 01:17

PRLEŠČINA-CENTRALNA - ja resen tiste, kere si mislite da bi lehko blo kej bojše odšpilano nej pošlejo svoje video trake in bumo vidle kak oni špilajo oberkrejn muziko. dečki dobri ste bili - Le tak napre

PO LUBLANSK- ja rs tist,kr s msljo db lohka kaj bolš blo odšpilan, nj td oni dodajo svoj govej musko. - tipi dobr ste bli - le tko naprej (ta monoton jezik je poznan vsem)

NAŠ MATERNI JEZIK-ja res tisti, ki mislijo da bi lahko bilo kaj boljše odigrano naj pošljejo svoje video posnetke in bomo videli kako oni izvajajo našo narodno glasbo. fantje zelo dobro ste se odrezali - le tako naprej

Potocnik

OdgovorNapisal/-a Potocnik » 12.12.2007, 21:03

Velja!
Zadnjič spremenil Potocnik, dne 14.12.2007, 18:35, skupaj popravljeno 1 krat.

Akolma
Začetnik
Začetnik
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Akolma » 13.12.2007, 18:11

Evo še par nastopov da se vrnemo v temo nazaj:

22. 12. ob 19. uri božično novoletni dobrodelni koncert Križevci pri Ljutomeru v kinodvorani

22. 12 ob 23. uri brucovanje prleškega študenstkega kluba
Diskoteka Oxigen Ljutomer

23. 12 ob 19. uri božično novoletni koncert
Bučečovci v gasilskem domu

Vsi iz okolice ste lepo vabljeni, predvsem pa malce mlajši pa v Oxigen na študentsko fešto da se spoznamo pa kaj tudi rečemo. Pa spijemo, he he :D :D
Brata Avsenik sta največja glasbena genija na svetu!

cehak
Dober muzikant
Dober muzikant
Kraj: ptuj
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a cehak » 13.12.2007, 19:19

Se vidimo v Oxigenu, pa se kako vkup zaspilamo :D

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost