"Poškodbe" harmonik!!!

Glasilke, mehovi, jermeni, midi sistemi; vaše harmonike itd.
Jordan
Moderator
Moderator
Kraj: Šentjernej

"Poškodbe" harmonik!!!

OdgovorNapisal/-a Jordan » 08.05.2007, 13:35

Ali se vam je že zgodilo kdaj, da ste poskodovali svojo harmoniko.....ali ste jo pustili nekje da jo je kdo prevrnil,pohodil??.....no ce ne, se je to zgodilo ze meni, da so mi jo pohodili....in sem imel strošek tako da pa zite na vase frajtone.
Prilagam še sliko poškodovane harmonike(to je bilo nekje pred enim letom, zdej ze veselo igra naprej) :wink: :

http://www.speedyshare.com/481229803.html

Lp! Janko

Janez
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Janez » 08.05.2007, 13:49

Ja tako lepo harmonko je samo za čuvat. Pečjak res lepo harmonko nardi.
No sej stvar se da lepo popravit. To se zgodi na kakšni žurki kakšen nažgan nezna nič pazit....pa na harmonko stopi....
Sam da je zdej ok....
LP, Janez

Lucky
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Lucky » 08.05.2007, 14:06

Uf, kaj vse se dogaja... Sicer mi nobeden še ni stopil na harmoniko ampak sem enkrat nekje na odru igral in pel, ko je eden hodil spredaj, pa je butnil v stojalo od mikrofona in seveda sem jih dobil po pevskem društvu tak, da sem mislu, da sem ziher kak zob zgubu.... Na srečo ni blo kaj, sam hiter se zgodi kratkol...

Enkrat je blo plesišče bol majhno in se je nek pijanc zaletu v zvočnik ki je bil na teleskopki, smo ga komaj zadržal da ni padel z zvočnikom vred ... Še koga bi lahk poškodoval...

Sicer do raznih zapletov s kabli ni bilo, kar bi najprej pričakoval... Ampak smo za take stvari očitno dovolj dobro poskrbeli da ni bilo problemov... Bi pa lahko lepo kdo potegnu kak instrument po odru, če nimaš to pošlihtano... Tako da kar pazit na take stvari...

Lucky
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Lucky » 08.05.2007, 14:15

Še ena prigoda.. Kjer je bilo res majhno plesišče nekje v nekem gostišču, kjer je neki par srednjih let zaneslo proti nam, ampak smo na srečo imeli pred sabo kjer smo igrali postavljene monitorje na tleh, kjer sta se ta dva lepo prekucnila čezen in podrla stojalo za besedila... Če tistih monitorjev spredaj nebi imeli, bi se pognala proti nam in nas podrla po odru kot keglje z instrumenti vred... Lol... Vse čudo se dogaja...

A ste že igrali na kakšnem zaključku, kjer so ženske orng pijane ??? Lol !!! Bolje da ne nadaljujem... Ne mislim s tem da so nerodne al pa kaj.... Lol... To ni za mladoletne...

Dost je blo...

Jordan
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Jordan » 08.05.2007, 14:45

Lucky napisal/-a:Še ena prigoda.. Kjer je bilo res majhno plesišče nekje v nekem gostišču, kjer je neki par srednjih let zaneslo proti nam, ampak smo na srečo imeli pred sabo kjer smo igrali postavljene monitorje na tleh, kjer sta se ta dva lepo prekucnila čezen in podrla stojalo za besedila... Če tistih monitorjev spredaj nebi imeli, bi se pognala proti nam in nas podrla po odru kot keglje z instrumenti vred... Lol... Vse čudo se dogaja...

A ste že igrali na kakšnem zaključku, kjer so ženske orng pijane ??? Lol !!! Bolje da ne nadaljujem... Ne mislim s tem da so nerodne al pa kaj.... Lol... To ni za mladoletne...

Dost je blo...

Dej naprej po zs(me ful zanima) nism vec mladoletn ze neki casa :wink:

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 08.05.2007, 16:23

Jest sem enkrat s klavirko sam padel pred parimi leti čez en rob in sem imel srečo, da sem samo en vogal utisnil noter :roll: :cry: :x

cavly^^

OdgovorNapisal/-a cavly^^ » 10.05.2007, 18:08

pr men je bla 8 let stara sestricna pa se je afnala po bajt k sm igrou pa se je vame zabila pa nism meu zapete harmonke pa mi je pala ampak sm jo za tadrug pas ujeu tak da mi je slo cist mal laka dol ko je ob steno busnla :S

dolenc

OdgovorNapisal/-a dolenc » 13.05.2007, 22:19

Hm, sva se s kolegom enkat napila ko mine, sva šla pol s harmonko na en hrib. Pa ko sva nazaj dol cijazla sem med špilanjem zdrsnu in telebnu na hrbet. Harmonika hvala bogu name! Sam vam pravm če neb bil tok pijan bi si zihr kej zlomu pa še harmonko zravn :) :)

Marko

OdgovorNapisal/-a Marko » 13.05.2007, 22:21

pijan+ harmonika ne gre skupaj edino če so zmerne količine za dobro voljo :D :D

SwIfty
Večji godec
Večji godec

OdgovorNapisal/-a SwIfty » 13.05.2007, 22:28

pijan + harmonika gre skupaj, samo morš met žensko zravn da ti jo pospravi ko se opazi da gre stanje na slabše. :lol:

LP

gigi
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a gigi » 13.05.2007, 22:29

Ja osebno ko se odločim da se ga do konca opijem je harmonika varno v kovčku žal je predraga, takrat pač trpi glas. :oops:
LP
gigi
Glasba je zdravilo za dušo!!!

SwIfty
Večji godec
Večji godec

OdgovorNapisal/-a SwIfty » 13.05.2007, 22:30

gigi napisal/-a:Ja osebno ko se odločim da se ga do konca opijem je harmonika varno v kovčku žal je predraga, takrat pač trpi glas. :oops:
LP
gigi

Ravno to je taprava rešitev. :D

dolenc

OdgovorNapisal/-a dolenc » 14.05.2007, 07:44

Ja sej se nisem meu namen do konca napit :) Sem mislu samo en kozarček....
Pa tudi ni blo tako grozno pijano, samo strmo kot vrag :) Drgač je pa fajn pospravt takole zadevco še preden se kaj zgodi ja.

muzikant33
V.I.P.
V.I.P.
Kraj: Prelepi gorenjski svet

OdgovorNapisal/-a muzikant33 » 14.05.2007, 16:55

Ja, jaz dokler mi je ati kupoval harmonike sploh nisem vedel koliko je to vredno ....... ko pa sm taprvo sam kupu, od takrat pa merkam nanje ko bi bile zlate :wink:

Bilko
Začetnik
Začetnik
Kraj: Vransko
Kontakt:

OdgovorNapisal/-a Bilko » 14.05.2007, 17:39

no sej harmoniko je treba devat nujno v kufre al pa jo vsej pospravš nekam na varno da ti jo kak pjanc ne unič če jo že prej ne sam...

LP
SITAR

asink

OdgovorNapisal/-a asink » 14.05.2007, 22:47

Men je pred enim tednom padla na tla ko sm jo meu u kufru.
Ok mal sm biu nažgan in sm jo nesu domov pol sm jo pa iz ene roko v drugo prestavlov mi je pa kufer natla padu.
Udrla se mi je ena nogca na harmoniki, 2 pa sta kr fajn skrivleni, kufr je pa tud mal kriv, tko d zdj jutr pelem popravt. :cry:
Bo treba bl pazt!!! :roll:

Coldy
Začetnik
Začetnik

OdgovorNapisal/-a Coldy » 15.05.2007, 14:12

asink napisal/-a:Bo treba bl pazt!!! :roll:

Al pa mal` manj pit ;)

Jordan
Moderator
Moderator

OdgovorNapisal/-a Jordan » 15.05.2007, 19:17

Coldy napisal/-a:
asink napisal/-a:Bo treba bl pazt!!! :roll:

Al pa mal` manj pit ;)

Jao :P :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

asink

OdgovorNapisal/-a asink » 15.05.2007, 20:12

:lol: :lol: :lol:

ja no tud to če bom meu harmoniko sabo
to j isto kokr s žensko, k jo maš morš mal pazt

Daps

OdgovorNapisal/-a Daps » 12.06.2007, 07:57

mal pozno sem najdu tole ampak dober! kak mesec nazaj smo imeli zabavo za 4 rojstne dneve. In pol je moj frend oletel, da bi js neki zaigral. In ko sem zaigral vse kar znam do zdej mi je en ful zatežil naj mu dam harmonko, da bo on igral. Js sem mu seveda vrjel in sem mu jo dal. Izkazal pa se je, da tip sploh nezna igrat. In preden,da sem jo uspel dobit nazaj je med afnanje zadel steno in mal laka dol spravo. In ko sem mu povedu, da bo to pršlo okol 1200€ se je tk prestrašu, da je pol ko sem šel mal spit sam čuvo harmonko v kovčko, da je nebi kdo vzel, saj sem mu obljubo, da nebo rabu plačat če jo bo pazu. in tak sem se rešu problemov:D

Vrni se na

Kdo je na strani

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 0 gostov